Možno sa to stalo aj tebe a možno si nevedela, čo robiť. Toho človeka si tak neskutočne milovala a on ťa zradil. Musela si ho preto nechať ísť. Alebo si sa rozhodla inak? My ti teraz prezradíme, kedy je to úplne v poriadku a v akých prípadoch by si mala odpustiť neveru svojmu frajerovi.

Najväčšia zrada sveta! Neexistuje asi väčšia bolesť, ako keď zistíš, že tvoj milovaný partner ťa podvádza. Nikdy by si to o ňom predsa nepovedala a nikdy si sa toho nechcela dožiť, no stalo sa a ty si sa ocitla pred dôležitým rozhodnutím. Odpustiť mu alebo ho nechať ísť? Poradíme ti, na akú neveru a v akom prípade by si na to mala zabudnúť a dať mu druhú šancu. 

chlap so ženou sa bozkávajú
zdroj: Unsplash/kate_photo

1. Nebola to naozajstná nevera

Nevera má viacero významov, na ktoré si už možno aj prišla alebo ich zažila. Možno si sa poučila z predošlých vzťahov a všade ju vidíš. Ublížila ti minulosť a preto si domýšľaš pri terajšom partnerovi. Žiarliš, kontroluješ ho a keď ide von s kamarátkou, hneď za tým vidíš neveru. Nerob to, pretože to naozaj nie je podvádzanie. Iba ho môžeš kvôli žiarlivosti stratiť.

Nevera to nebola ani v prípade, keď mu napísala nejaká baba a on jej odpísal. Záleží však na tom, čo jej napísal. Podvádzanie to začína byť až vtedy, keď sa začnú stretávať, písať si súkromnosti, intímnosti a vzájomne sa priťahovať.

dievča rozmýšľa či odpustiť neveru
zdroj: Unsplash/Ilyuza Mingazova

2. Bola to tvoja chyba

Dohodli ste sa, že budete iba kamaráti s výhodami, no ty si sa do neho zaľúbila. Hoci si si sľúbila, že nebudeš žiarliť, keď si niečo začal s inou, brala si to ako podvádzanie. Teraz sa ťa spýtam jednu vec. Dohodli ste sa, že sa nebudete motať s inými?

Ak si chcela, aby bol medzi vami vzťah, mala si mu to povedať. Alebo si tomu nemala dávať šancu vôbec. Keby si mu povedala, že si to neželáš, určite by ste teraz na tom boli inak. Komunikácia je vždy najdôležitejšia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating