whattoexpect.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

„Vždy je to o načasovaní. Ak je to príliš skoro, nikto tomu nerozumie. Ak je to príliš neskoro, všetci už zabudli.“ – Anna Wintour

V živote je všetko o načasovaní. Nemožné sa stane možným a nedosiahnuteľné… dosiahnutým. Ja neviem prečo to tak je, ale život je jeden veľký zázrak. Možno sa len niekedy stretli nesprávne osoby. Možno to aj bolo správne, ale čas bol zlý. Možno jedno s druhým. Neviem.

Pokiaľ ide o vzťahy, načasovanie je podstatné. Čo sa má stať, sa stane, veď sa to aj tak hovorí, nie? Životné rozhodnutia sú založené na načasovaní. My si ale častokrát myslíme, že ak stretneme tú správnu osobu, že na čase nezáleží, lebo ak máme byť spolu, tak spolu budeme bez ohľadu nato, čo sa deje okolo.

Nie vždy to ale takto funguje.

tumblr.com

Čas je niečo, čomu v oblasti vzťahov, nikto z nás nemôže dať za pravdu. Stretneme osobu našich snov mesiac predtým, ako sa odsťahuje na druhý koniec planéty. Možno máš neuveriteľne blízke priateľstvo s atraktívnym človekom, ktorý je už zadaný… Jeden vzťah končí preto, pretože ty alebo tvoj partner to ešte neviete alebo nechcete brať vážne, druhý končí, lebo to berú vážne príliš skoro.

Ale čo robiť vtedy, keď si stretla správnu osobu, ale je tu niečo, čo vám stojí v ceste? Čas mi tak trochu pripadá ako tá tretia strana vo všetkých našich vzťahoch. Hoci sa na naň tak nepozeráme, čas zohráva drasticky dôležitú úlohu v našich životoch. Načasovanie je kruté, áno. Ale ovplyvní nás len vtedy, ak mu to dovolíme.

Je to proste tak. To nie čas je ten zlý, to ľudia sú zlí. Pretože ak je niekde prítomná vôľa, túžba a chuť, cesta sa vždy nájde.

92178dad58ee3cb90328996ecb9dab90 weheartit.com

Tí správni ľudia… nehľadia na čas. Keď si so správnou osobou, neriadiš sa časom. Zabúdaš na čas. Nebrániš sa stretávok s nimi, hľadáš miesto niekde v tvojom zaplnenom diári, pretože oni sú jeho súčasťou. Robia ti radosť všetkými možnými spôsobmi a povzbudzujú ťa v práci a v tvojom nabitom programe. Oni ti nebránia robiť to, čo robíš. Naopak, podporujú ťa, aby si pracovala, tvrdšie, lepšie a vášnivejšie. Sú tu, aby ti pomohli riešiť akékoľvek prekážky a nezaujíma ich ako dlho to potrvá.

Pravdou je, že ak niekoho necháme odísť s vetou, že načasovanie je zlé, to čo hovoríme je, že túto osobu si skutočne nevážime natoľko, aby sme ju mali radi, aby sme ju podporovali, trávili s ňou čas a spoznávali ju. Nikdy nenastane ideálny čas, kedy všetko do seba zapadne a vyrieši všetky naše pocity, nedostatky a chyby z minulosti.

large-4 weheartit.com

Nikdy.

Ale môže prísť osoba, ktorá bude otázku času pokladať za irelevantnú. Bude to osoba, ktorá sa rozhodne vážiť si ťa natoľko, že pri tebe stratí pojem o čase.

S ňou budú veci fungovať.

Čas neovplyvní jej zámery ani  jej lásku k tebe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating