Photo by Jenn Evelyn-Ann on Unsplash

Láska. Tak krásne obyčajné slovo, za ktorým sa ukrýva toľko veľa pocitov, preplakaných dní, úžasných chvíľ a hlavne, nezabudnuteľných spomienok. Láska je ťažká. Kto si myslí, že nie, tak asi skutočne ešte nemiloval.

Povedal si, že budeš bojovať za nás dvoch, za naše spoločné šťastie a predovšetkým za našu lásku. Vždy som milovala to tvoje odhodlanie a veľkú sebadôveru. Dúfam, že taký zostaneš aj potom, keď sa náš boj skončí.

Každá vojna má svoje obete a možno, že v tej našej budeme obeťami my dvaja.

Áno, je to tak, neverím na šťastné konce už veľmi dlho. Viem, že to nebude mať ani tento raz úžasný koniec, ale aj napriek tomu, budeš navždy v mojom srdci, pretože za takú krátku dobu, si ma posunul o taký kus vpred. Odokryl si časť mňa, ktorú by som bez teba nepoznala.

Ďakujem ti za každý moment, ktorý som strávila s tebou. Ďakujem, že si ma naučil bojovať za lásku, za šťastie, a za všetky sny. Teraz už viem, že sa nemám nikdy ničoho vzdávať. A hlavne ďakujem, za príležitosť milovať takého človeka akým si ty. Si úžasný. Vždy som si to myslela a vždy aj budem. Verím, že jedného dňa budeš kráčať po boku niekoho, kto ťa urobí šťastným. Som hrdá na teba, na to, akým si človekom. Sľúb mi, že sa nikdy nevzdáš svojich snov.

Verím, že aj náš príbeh nás mal posunúť o čosi vpred. Som hrdá, že som mala tú možnosť spoznať ťa a kráčať vedľa teba. Nikdy nič medzi nami nebudem ľutovať, sľubujem.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating