Estetické zákroky

Ak niektorá žena povie, že nevie, čo by na sebe upravila, aby sa cítila byť krajšia, tak klame. Nech máme akokoľvek vysoké sebavedomie aj úroveň sebalásky, vždy si v zrkadle povieme, že sa niečo dá upraviť. Našťastie, dnes už existujú rôzne estetické zákroky a plastické úpravy, ktoré z teba spravia obraz, po ktorom túžiš.

Hovoriť, že prirodzená krása je tá najlepšia, je síce super, ale ak niečo vieme zmeniť, aby sme boli spokojnejšie, tak prečo nie? Je však rozdiel medzi tým, že sa necháš upraviť na nepoznanie a tým, že sa rozhodneš len pre malé úpravy, ktoré nebijú do očí, no zároveň je ich výsledkom tvoje krajšie ja.

Tieto by ti mohli pomôcť k tomu, aby si bola spokojnejšia.

Hydratácia/vyplnenie pier

Mať pery ako kačka, to už je dávno mimo trendov. Avšak, mať pekný tvar a juicy efekt, to chce veľa z nás. Vyplnenie pier si takmer nik nevšimne, ak si necháš poradiť odborníkom a nebudeš to s množstvom kyseliny preháňať. Stačí len doťuknúť tvar a prispôsobiť veľkosť k tvojej tvári.

Ak si s veľkosťou spokojná, skvelý efekt ti zaručí aj hydratácia pier, ktorá, samozrejme, tvoju pusu hydratuje, no zároveň vyhladí aj jemné vrásky.

Blepharoplastika

Toto slovo ti zrejme nič nehovorí, no ide o operáciu očných viečok, pri ktorej len málokto príde na to, že si niečo upravila, no všetci budú vidieť, že tvoj pohľad je mladistvý a výrazný.

Pri tomto zákroku sa odstraňuje nadbytočná koža či tukové vačky na viečkach. Ak ťa teda trápia upadnuté viečka, ktoré pôsobia unavene, toto je niečo pre teba. Výsledkom je svieži vzhľad, ktorý ti hneď uberie niekoľko rokov. Pár dní hojenia a si krajšia.

Beautifikácia tváre

Estetická beautifikácia je aktuálne veľkým trendom. Ide o niekoľko menších  zákrokov, ktoré celkovo upravia tvoju tvár. Na začiatok si s odborníkom preberieš to, čo sa ti nepáči a pri konzultácii preberiete, aké estetické zákroky by boli pre teba vhodné.

Najčastejšie ide o zvýraznenie rysov, korekciu vrások, nosa, čeľuste, pier, očí, … všetko sa preberá veľmi individuálne. Efekt je okamžitý a nemusíš neležať doma s tvárou v obväzoch.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty