Herečka Marcela Iglesias samu seba označuje ako „Queen of Hollywood“ a na svojom Instagrame má viac ako 300-tisíc sledovateľov. Ako prezradila portálu Daily Mail, ľudia jej často tipujú oveľa menej rokov, než v skutočnosti má, a keď ju dokonca vidia s jej synom Rodrigom, myslia si, že je jeho sestrou. 

Keď si uvidela jej fotku, koľko rokov by si jej tipla? Marcela prezradila, že zatiaľ nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu, necháva si robiť len malé zákroky ako botox či vpichnutie výplne do pier či líc. Ročne ju vyjdu tieto procedúry na približne tisíc dolárov.

Snaží sa však žiť zdravo, prestala aj fajčiť, pretože práce cigarety sú jedným z hlavných dôvodov, prečo pleť stráca svoju mladosť a pružnosť. Každý deň dokonca zje aspoň 5 živých chrobákov alebo iného hmyzu, pretože verí v to, že znižujú vznik riziko vzniku rakoviny.

Ona sama sa vďaka tomu všetkému cíti oveľa mladšie a spokojnejšie a vychádza dokonca aj s partiou svojho 19-ročného syna. Kedysi sa za ňu Rodrigo trochu hanbil, no teraz je šťastný, že je jeho mama taká, aká je. A koľko má teda Marcela rokov? Správna odpoveď je 43. Tipla si si správne?

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.