Photo by Aziz Acharki on Unsplash

Jedného dňa sa všetko, o čom si snívala, stane skutočnosťou. Všetká tá bolesť, strach a slzy minulosti sa rozplynú a do tvojho života vstúpi niekto, kto ťa bude skutočne a úprimne milovať. Budeš milovaná tak, ako nikdy predtým, a tak, ako si to skutočne zaslúžiš.

Jedného dňa postretneš človeka, ktorý nebude iba hovoriť, že ťa miluje, ale bude ti to dokazovať každým skutkom, ktorý pre teba vykoná. Tie noci, kedy si plakala do vankúša budú preč rovnako, ako aj spomienka na toho, kto si tvoju pozornosť nezaslúžil. Po ňom príde ten, ktorý ti už na plač nedá žiaden dôvod, a v ktorého náručí sa budeš cítiť bezpečne ako nikdy predtým.

V tvojej hlave viac nebudú panovať nezodpovedané otázky, strach či pocit menejcennosti. Pretože ON ti na to nedá dôvod. Celou svojou mysľou a srdcom budeš vedieť, že sa nemáš čoho báť. Budeš cítiť iba lásku, pokoj a nekonečnú dôveru. Večery nebudú chvíľou strachu, či príde domov, pretože on bude ležať vedľa teba. A rána budú opäť krásne, keď sa začnú raňajkami vo dvojici a úprimným bozkom pred odchodom do práce.

Bude to človek, ktorý ťa bude poznať tak, ako nikto iný. Bude vedieť, ako ťa má rozosmiať, ako upokojiť, ako potešiť. Bude tu pre teba rovnako, ako tu budeš ty pre neho. Váš vzťah bude založený na úprimnosti a rešpekte. Nebude ťa chcieť vlastniť, ani ti rozkazovať. Príjme ťa a bude ťa milovať takú, aká si.

Všetky tie roky, keď si rozmýšľala, či ešte na svete existuje skutočná láska, budú preč ako ranná rosa. Už v tvojom živote nebude miesto pre sklamania, omyly a zlých chlapov. Bude tu pre teba on. Bude odpoveďou na všetky tvoje otázky a výsledkom tvojich snov. A ty pochopíš, prečo ti to doteraz nevyšlo.

Jedného dňa do tvojho života vstúpi muž, ktorý bude vedieť ako ťa milovať. Počkaj si na neho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating