Photo by Emma Bauso from Pexels

Miluješ niekoho naozaj, ak k nemu nie si úprimná? Láska má byť o pravde a dôvere. Úprimnosť je základná vlastnosť vzťahu, ktorá musí byť dodržaná, inak sa vzťah rozpadne.

Keď niekoho miluješ, musíš byť k nemu úprimná v každom momente. Nesmieš pred ním tajiť nič, čo by mu ublížilo. Už si určite počula o tom, že je lepšie, keď niekomu povieš bolestivú pravdu, než sladkú lož.

Drž sa toho, pretože ti to prinesie šťastný život. Nie tak úplne doslova, pretože niekedy pravda naozaj bolí a budeš z nej smutná. No vďaka úprimnosti budeš mať čisté svedomie, nebudeš si musieť pamätať každú lož, ktorú povieš a budeš mať zo seba dobrý pocit.

Ako by si mohla normálne fungovať, kebyže vieš, že osobe, ku ktorej sa každý večer vraciaš, klameš? Mala by si neznesiteľný pocit viny a nemohla by si spávať. Práve pre tieto pocity bude lepšie, ak zostaneš vždy lojálna.

View this post on Instagram

I think another picnic date is in order for this weekend. 🌼

A post shared by ALLISON ♡ (@allisonbickerstaff) on

Nie je to láska, ak máš potrebu svojmu partnerovi niečo tajiť.

Nie je to láska, ak mu klameš a nie si k nemu úprimná.

Nie je to láska, ak mu nedôveruješ a dávaš dôvody na nedôveru aj jemu. 

Nie je to láska, ak nevieš svojmu partnerovi povedať pravdu narovinu.

V dnešnej dobe je úprimnosť vzácnosť, pretože ju často nahrádza klamstvo. No vieš čo nasleduje, keď vo vzťahu nepanuje úprimnosť? Rozchod. V dnešnej dobe je vzácnosť aj to, keď vidíš dvoch ľudí, ako majú medzi sebou pravú lásku už dlhé roky.

Buď taká aj ty. Nájdi si muža, ktorý ťa bude skutočne milovať a nedaj si tú lásku zobrať. Rob všetko pre to, aby vám to vydržalo. Miluj z celého srdca, komunikuj, dôveruj, dávaj, staraj sa a buď hlavne úprimná. Nech urobíš čokoľvek, nech sa stane čokoľvek, nemlč a nesnaž sa to zakryť klamstvom. Pravda sa aj tak ukáže.

Budujme si teda vzťahy plné úprimnosti, dôvery a pravej lásky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating