Jasmina a Plačková
Instagram/jasmina_alagic

Pred necelým týždňom Jasmina Alagič oslavovala narodeniny a, samozrejme, že na Instagrame sa musela pochváliť blahoželaniami a luxusnými darčekmi. Najviac sa ale určite potešila tomu od kamarátky Zuzky Plačkovej. Ak obe baby sleduješ, vieš, že moderátorke kúpila niečo veľmi drahé, keďže na fotke bola fotka tašky od luxusnej značky. 

Jasmina Alagič a Zuzka Plačková sú veľké kamarátky

Kamarátky na život a na smrť

A ak čo i len trošku sleduješ slovenský šoubiznis, vieš, že Zuzka Plačková a Jasmina Alagič sú skvelé kamarátky a trávia spolu veľmi veľa času. Určite vieš, že sú obchodné partnerky a predávajú kolagén. Teraz si ešte aj otvorili butik s detskými vecičkami. Okrem toho nás však vedia aj rozosmiať a svedčí o tom fotka, ktorú nedávno zverejnili na svojich sociálnych sieťach.

Jasmina nesmela chýbať ani na veľkolepej baby shower najznámejšej tehotnej influencerky a podnikateľky. A tesne potom sme sa dočkali toho, že Zuzka na Instagrame nahlas premýšľala ohľadom toho, čo jej kúpi na narodeniny. „Mohla by som ti kúpiť ružový kočík, napríklad, ten by si určite nečakala,“ prezradila, čo nás prinútilo k špekuláciám o tom, či známa moderátorka naozaj čaká bábätko.

Predbehla Rytmusa

Jasmina Alagič oslavuje narodeniny 28. júna a minulý rok dostala veľmi luxusný darček od svojho manžela. Tento rok ho ale predbehla Zuzka Plačková, ktorá jej darovala tašku značky Chanel. Moderátorka dokonca natočila video, na ktorom môžeš vidieť, ako toto prekvapenie otvárala. A samozrejme, že ho nezabudla zverejniť na Instagrame.

Išlo o značkovú kabelku. Zuzka dokonca priznala, že takáto luxusná vecička sa zháňa ťažko a len tak ľahko ju niekde nekúpiš. A Jasmina z tohto darčeka bola naozaj nadšená. Tú nefalšovanú radosť môžeš vidieť vo videách nižšie.

Tu môžeš vidieť kabelku na stole

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News