instagram.com/jasomfunradio & instagram.com/riverparkdanceschool

Aj keď je v dnešnej dobe ťažké predstaviť si večer plný kultúry a zábavy, nie je to nemožné. Presvedčiť sa o tom môžeš už túto nedeľu. Tanečná škola Riverpark dance school oslavuje svoje 10. narodeniny a veľkolepá oslava ani napriek okolnostiam nebude chýbať.

10. výročie jednej z najprestížnejších tanečných škôl na Slovensku bude naozaj nezabudnuteľné. Priamo na námestí Riverpark pri Dunaji bude nainštalovaná obrovská LED stena, cez ktorú si budeš môcť pozrieť živé vysielanie z Novej scény. Tam si síce lístky nekúpiš, no livestream na námestí spolu s možnosťou občerstvenia je pre verejnosť zadarmo.

Tento jedinečný večer bude moderovať Matej „Sajfa“ Cifra a tešiť sa môžeš na vystúpenia lektorov a tanečníkov z Riverpark Dance School, tanečníkov zo skupiny Lollipops a SoulJam. Program oživia aj vystúpenia Majka Spirita a Márie Čírovej.

O bezpečnostné opatrenia sa nemusíš báť, tie budú dostatočne prísne na to, aby si sa cítila chránená. Síce veľmi netradičný, no o to zaujímavejší tento galavečer bude. Na námestí bude od 17.30 naživo dotvárať atmosféru Live DJ & saxafón. Tak čo, s kým sa vidíme 13. septembra?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News