Aj keď je v dnešnej dobe ťažké predstaviť si večer plný kultúry a zábavy, nie je to nemožné. Presvedčiť sa o tom môžeš už túto nedeľu. Tanečná škola Riverpark dance school oslavuje svoje 10. narodeniny a veľkolepá oslava ani napriek okolnostiam nebude chýbať.

10. výročie jednej z najprestížnejších tanečných škôl na Slovensku bude naozaj nezabudnuteľné. Priamo na námestí Riverpark pri Dunaji bude nainštalovaná obrovská LED stena, cez ktorú si budeš môcť pozrieť živé vysielanie z Novej scény. Tam si síce lístky nekúpiš, no livestream na námestí spolu s možnosťou občerstvenia je pre verejnosť zadarmo.

Tento jedinečný večer bude moderovať Matej „Sajfa“ Cifra a tešiť sa môžeš na vystúpenia lektorov a tanečníkov z Riverpark Dance School, tanečníkov zo skupiny Lollipops a SoulJam. Program oživia aj vystúpenia Majka Spirita a Márie Čírovej.

View this post on Instagram

Oslávte s nami 10. výročie našej tanečnej školy! 💃🏽🔝🥂Príďte si pozrieť livestream prenos z Novej scény a zažiť neopakovateľný zážitok z oslavy 10. narodenín priamo na nábreží Dunaja. Už v nedeľu 13. septembra od 17:00 hod. Pripravená bude aj veľká LED stena so sedením priamo na námestí Riverpark. Atmosféru bude dotvárať Live DJ & saxofón. Tento jedinečný galavečer si môžete prísť pozrieť priamo na nábrežie Dunaja úplne zdarma 🤩 Pripravili sme veľkolepú show, kde sa predstavia lektori a tanečníci z Riverpark Dance School, tanečníci z tanečnej skupiny @lollipops_rds a @souljam_rds , ako aj zaujímaví hostia Majk Spirit a Mária Čírová. Večerom nás bude sprevádzať skvelý človek a moderátor Matej „Sajfa“ Cifra. #riverparkdanceschool #bratislava #ibratislava #petrzalka #tanec #tanecnascena #dnestancujem #dubravka #lamac #lollipopsbyrds #dnestrenujem #show #livestream #anniwersary #narodeniny #souljamrds

A post shared by RIVERPARK DANCE SCHOOL (@riverparkdanceschool) on

O bezpečnostné opatrenia sa nemusíš báť, tie budú dostatočne prísne na to, aby si sa cítila chránená. Síce veľmi netradičný, no o to zaujímavejší tento galavečer bude. Na námestí bude od 17.30 naživo dotvárať atmosféru Live DJ & saxafón. Tak čo, s kým sa vidíme 13. septembra?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.