Plačková a Alagič
Instagram/jasmina_alagic

Zdá sa, že ich spája aj rovnaký zmysel pre humor. V slovenskom šoubiznise pozná snáď každý každého, no len málokedy sa v ňom vytvoria skutočné priateľstvá. O takom snáď ale môžu hovoriť Jasmina Alagič a Zuzana Plačková, ktoré sa zblížili vďaka biznisu a dnes sú z nich dobré kamarátky. Na Instagrame zdieľajú spoločné zábery, no to, čo zverejnili teraz, nikto nečakal.

Teda, na svedomí to má moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá na sociálnej sieti zverejnila naozaj originálnu fotografiu. So Zuzanou Strausz Plačkovou sa spojili minulý rok, keď spoločne vytvorili limitovanú edíciu kolagénu, ktorý kráľovná slovenského Instagramu predáva vo veľkom. Zuzana, ktorá sa už onedlho stane mamou, presne vie, ako rozbehnúť biznis.

Alagič a Plačková sa zblížili vďaka spolupráci

Po úspechu s kolagénom si to zopakovali aj tento rok a za sebou majú aj spoluprácu na kolekcii valentínskych kompletov. Biznis ich však spojil viac, než len v pracovnej oblasti a ani jedna netají, že v tej druhej našla dobrú priateľku. Spoločne sa dokonca vybrali aj na dovolenku a Jasmina sa Zuzany, takpovediac, zastala aj v čase, keď bola obvinená z trestnej činnosti. Tentokrát si z nej ale pred všetkými urobila srandu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News