Ľudia si doslova „vyprosili“ video, ktoré Jasmina Alagič zverejnila na svojom Instagrame. Ako v ňom sama prezradila, sledovatelia ju v správach žiadali, aby sa vyjadrila ku kauze Zuzany Plačkovej a toho, že ju polícia zadržala za drogovú trestnú činnosť.

Na jednej strane ide o pochopiteľný dôvod, keďže spolupracovali na vývoji a predaji kolagénu. Nemusíš sa báť toho, že by sa teraz prestal predávať. Moderátorka prezradila, že ide o mimoriadne populárny produkt, ktorý sa predáva v obrovských množstvách a určite to tak bude aj v budúcnosti.

Väčšinu ľudí ale zaujímal jej názor na kontroverznú podnikateľku a influencerku a na to, či o danej kauze niečo vedela. „Táto informácia ma rovnako šokovala ako každého z vás,“ uviedla Jasmina hneď na úvod. „Ja verím naozaj v to, že každý človek dostane to, čo si zaslúži. To súvisí s ľuďmi, ktorí robia trestné veci, súvisí to s ľuďmi, ktorí dávajú von zlé energie, súvisí to s každým jedným z nás,“ pokračovala ďalej a vyzvala ľudí, aby sa správali čo najdôstojnejšie aj v takýchto situáciách.

Keďže nepoznáme verdikt súdu, či Plačková pôjde do väzby a či dané zločiny naozaj spáchala, ani Alagič sa k tomu nechcela veľmi vyjadrovať. Na adresu kráľovnej Instagramu ale povedala toľko, že sa jej s ňou pracovalo profesionálne, čo sa týka biznis stránky.

Ak by vyšetrovanie dokázalo vinu, bola by z toho sklamaná, pretože ich stretnutia sa niesli v príjemnom duchu. Zuzana bola podľa nej veľmi prajná a férová a pomáhala veľkému množstvu ľudí. Za jej činy by ju nesúdila a pamätala by si ju tak, ako sa jej osobnosť dotkla.

Celé vyjadrenie Jasminy si môžeš pozrieť v tomto videu.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.