Známa moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská včera oslávila svoje 32. narodeniny. Rytmusovu manželku poznáme ako večne vysmiatu a optimistickú krásku, ktorá často priznáva, že jej v živote nič nechýba. Napriek tomu jej Patrik pripravil prekvapenie, ktoré jej vyrazilo dych.

Jasmina na svojom Instagrame veľakrát pripomína ľuďom, že to najdôležitejšie na svete je láska, rodina a pokoj v duši. Aj keď má aj po materiálnej stránke naozaj nadštandardný život, je vďačná za maličkosti v živote a najmä za svojich blízkych.

Šťastná a vďačná za to, kam ma život zavial, čo mi umožnil robiť a koho mi dal možnosť milovať. A o tom, že som z tejto lásky mohla splodiť syna ani nehovorím, na to slova nestačia,“ vyjadrila sa.

Obľúbená moderátorka je pre mnohé ženy akousi „učiteľkou“ života, ktorá im ukazuje, nie len to, na čom záleží, ale aj jej pohľad na sebalásku a vzťahy všeobecne. K včerajšiemu sviatku tak dostala obrovské množstvo blahoželaní nie len od rodiny a priateľov, ale aj fanúšikov. Všetkým poďakovala vo videu, ktoré pridala na Instagram.

Ďakujem za to, že tu ste. Život bol ku mne veľmi štedrý a preto budem rada, ak vždy keď sem prídete, si zoberiete toľko energie a lásky k sebe samému a okoliu, koľko len potrebujete,“ odkázala svojej komunite.

Jasmina pochopiteľne dostala aj mnoho darčekov, no jeden z nich bol doslova neprekonateľný. A pripravil ho pre ňu, ako inak, jej milovaný manžel Patrik.

Tomu sa podarilo zohnať jej obľúbeného balkánskeho speváka, ktorého pesnička je pre nich vzťahovou srdcovkou. Video, na ktorom samotný Jacques Houdek blahoželá Jasmine k narodeninám a spieva úryvok z jej obľúbenej pesničky, pridal raper na svoj profil ako prekvapenie.

Láska moja všetko najlepšie k tvojim narodeninám, k tvojmu dňu, k tvojmu detskému svetu. Veľa zdravíčka, energie, ktorú rozdávaš všade naokolo. Toto je môj darček, Jacques Houdek, ktorého som zháňal na celom Balkáne, pretože viem, čo táto pesnička pre nás znamená. Ľúbim ťa, VŠETKO NAJLEPŠIE,“ napísal k videu.

Šťastná Jasmina na video reagovala aj v komentároch: „Toto sa mi sníva a stále tomu nemôžem uveriť!!!! Všetko od kedy Ťa mám je sen! Milujem Ťa muž môj!!!!“

Prekvapenia si však nenechala iba pre seba. Práve v deň svojich narodenín spustila predaj avizovaného oblečenia značky JASMINA UNLIMITED, na ktorom spolupracovala s módnou návrhárkou, Janou Pištejovou.

Som šťastná, že práve na moje narodeniny si ako vzájomný darček môžeme dať von našu úžasnú kvalitnú spoluprácu s dokonalou @pistejka. JASMINA UNLIMITED je kolekcia absolútne pre všetky ženy! Áno, VŠETKY! Krásne strihy, ktoré svedčia všetkým ženám bez rozdielu a prírodné materiály, ktoré Vám zaručia absolútne pohodlie. Splnil sa mi sen a ja verím, že sa budete stále cítiť krásne,“ opísala svoj nový projekt venovaný ženám.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.