Jasmina Alagič

Opäť sa chcel na nej niekto nabaliť! Slovenská moderátorka s balkánskou krvou, Jasmina Alagič Vrbovská, je šťastná a vždy dobre naladená žena. No aj ona občas musí krútiť hlavou nad tým, čo všetko sú ľudia schopní urobiť, aby sa neprávom obohatili. Jej meno a popularitu najnovšie škaredo využili. 

33-ročná Jasmina, ktorá aj tento rok hviezdi ako moderátorka talentovej súťaže na JOJ-ke, nemá o pracovné ponuky núdzu. Zatiaľ čo jej peniaze nechýbajú a sama zdôrazňuje, že je za to veľmi vďačná, nie každý má v živote také šťastie. A nie každý má aj dobré srdce či svedomie. Len nedávno sama naletela na podvod, keď chcela pomôcť, teraz sa ľudia nachytávajú na kampaň s jej tvárou.

Jasmina Alagič
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič v podvodnej kampani

V septembri na Instagrame kolovala zbierka pre chorého chlapčeka, na ktorú okrem Jasminy, prispeli aj napríklad Soňa Skoncová, Mária Čírová či Katarína Koščová. Vyšlo však najavo, že slovenský účet bol podvodom, a tak nielen naše známe tváre, ale aj mnohí dobrosrdeční ľudia poslali na nesprávne miesto 24-tisíc eur.

Svoje peniaze teraz mohli mnohé ženy investovať rovnako zle, ak naleteli na reklamu, ktorej tvárou sa bez súhlasu stala Jasmina Alagič. „Zabudnite na nadváhu,“ stojí pri jej mene a fotografii na obrázku, ktorý propaguje neznáme kvapky. Tie majú mať evidentne niečo dočinenia s chudnutím. A keďže má Rytmusova manželka skvelú postavu, dámy, ktoré sa nevyznajú, by si naozaj mohli myslieť, že daný produkt moderátorka používa.

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Pravdou je, že ide o klamstvo, na čo Jasmina upozornila na svojom Instagrame. Ak by jej to nezaslali fanúšikovia, asi by sa o tom ani nedozvedela, keďže Facebook nepoužíva.

Instagram/jasmina_alagic
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News