Instagram/aquapark_trnava, Instagram/petanacestach

Pomaly prechádzame do jari. Chladný vzduch je o niečo teplejší a príjemnejší. Oznamujú nám to aj vtáky čvirikajúce v korunách stromov. Možno si už stihla vymeniť zimnú vetrovku za ľahší kabátik a celkom sa ti páči predstava, že už viac nemusíš chodiť zababušená „ako cibuľa“. To, že prichádza lepšie obdobie roka ti už naznačili aj prázdniny v škole. 

Po namáhavých dvoch mesiacoch učenia, konečne prišli vytúžené prázdniny a ty si ich chceš náležite užiť. Možno si premýšľala, že niekam vybehneš s kamarátmi alebo rodinou. Ak si nevieš rady s vyberaním vhodnej destinácie či sa nevieš rozhodnúť, dáme ti zopár tipov, kam by si sa mohla ísť pozrieť.

Turistika

Tento týždeň majú prázdniny študenti z východného Slovenska. Tí majú naše krásne hory pod nosom a preto si túru vo Vysokých Tatrách môžu naplánovať na jeden deň. To platí aj o turistike v Slovenskom raji.

Keď si zo západu alebo zo stredu Slovenska, môžeš si zarezervovať nejaký hotel či penzión v blízkosti týchto lokalít a možno sa ti podarí navštíviť viacero miest. Ak však nechceš míňať zbytočne veľa peňazí, musíš porušiť svoj spánkový režim a vycestovať skoro ráno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieCestovanie