Žena na dovolenke

Niektorí ľudia si svoju letnú dovolenku plánujú už hneď na začiatku roka. Už vieš, kam by si chcela tento rok vyraziť? Láka ťa exotika alebo si skôr za spoznávanie nových miest a kultúr? Tento kvíz ti odhalí, v ktorej krajine môže byť tvoja dovolenka ideálna.

Možno ti to zúži výber krajín, vďaka čomu sa potom ľahšie rozhodneš. Či už si ju chceš naplánovať vopred a mať istotu, alebo radšej počkáš na last minute ponuky, aby si dlho neváhala. Alebo skúsiš tento rok sólo cestovanie?

Kde bude pre teba ideálna dovolenka?

Čo od svojej dovolenky očakávaš?

Aká je podľa teba ideálna dovolenka?

Máš rada spoznávanie nových kultúr a ľudí?

Aký večerný program na dovolenke vyhľadávaš?

Aké jedlo na dovolenke preferuješ?

Máš problém ísť na dovolenku autom?

Je tvoja predstava letnej dovolenky iba more?

Pozeráš sa pri výbere dokonalého miesta aj na rozpočet?

Aký druh hudby sa ti spája so skvelou dovolenkou?

Okrem mora ťa láka aj ...

Európske miesta ideálne na dovolenku pre teba: Zisti, kde ti to v lete učaruje najviac
POTREBUJEŠ BOŽSKÝ POKOJ
Chorvátsko, Čierna Hora, južné Francúzsko. Toto sú 3 destinácie, ktoré by sa ti mohli páčiť. Tak, ako turistické miesta, nájdeš tam aj také, kde budeš mať dokonalý pokoj a oddýchneš si. Potešia ťa najmä zákutia, ktoré sa dajú objaviť a kde sa spája more s lesmi.
POTREBUJEŠ DOKONALÚ KOMBINÁCIU
Portugalsko, Taliansko, Grécko. Skvelé more, turistické aj prázdne lokality podľa výberu, dobré jedlo, víno, absolútny chill. Deň pri pláži môže vystriedať prechádzka uličkami, kde sa nudiť nebudeš.
POTREBUJEŠ ZÁŽITKY A ZÁBAVU
Španielsko či severské krajiny. Pre teba by bolo ideálne niečo, kde je zábava či dobrodružstvo. V Španielsku, napríklad na ostrove Ibiza, si to poriadne užiješ. Ak však hľadáš miesto, kde nie je veľa ľudí a zažiješ niečo nevídané, vyber sa na sever. Čo tak Fínsko alebo Švédsko?

Tak čo, si spokojná s výsledkom kvízu? Ak by si predsa len hľadala ešte ďalšiu inšpiráciu, pozri si náš nedávny článok, v ktorom nájdeš 10 tipov na rozprávkové miesta v Európe. Prenesú ťa do detských čias.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy