Photo by Andie Venzl from Pexels

Prvé rande nevyjde vždy podľa predstáv. Si prvýkrát s človekom, ktorého osobne nepoznáš a môže sa zdať, že toho nemáte veľa spoločného. Trápne ticho strieda snaha o aký – taký rozhovor. Zdá sa, že na druhé rande ťa už nepresvedčí. 

A to by si raz mohla ľutovať. Pri prvom stretnutí zohráva rolu veľa faktorov, ktoré ho ovplyvňujú, no čím viac by ste sa spoznali, tým lepšie by to mohlo byť. Ak pri ňom platila jedna z nasledujúcich vecí, mala by si mu dať druhú šancu!

Bol nervózny a hanbil sa

Vyzeralo to ako veľmi trápne rande, pretože bol celý čas nervózny? Konverzácia sa ťahala a zdal sa ti príliš hanblivý? To ešte neznamená, že je taký aj v bežnom živote. Ak je človek nervózny, je to pre to, že mu na niečom veľmi záleží, a v tomto prípade si to bola ty a dojem, ktorý by na teba mohol urobiť. Možno sa mu veľmi páčiš, až tak, že stratil reč a nechcel ťa nijak odplašiť. Pri ďalšom rande sa o čosi uvoľní, ver tomu!

Mali ste sa o čom rozprávať

Máš pocit, že ťa fyzicky nepriťahuje a nie si si istá aj jeho vlastnosťami, no vaša konverzácia vôbec nestála. Už len to je dobrým znamením. Ak sa máte o čom rozprávať, vždy si nájdete spoločnú tému a tak ho možeš spoznávať viac. Možno vďaka tomu pochopíš aj jeho správanie a pohľad na veci. A nakoniec, človeka nemilujeme pre fyzický vzhľad, ale pre celok, ktorý tvorí jeho myslenia a správanie. Keď chceš zistiť, čo tvorí ten jeho, daj mu druhú šancu.

Je iný, ako boli tí pred ním

Tento chlap je úplne iný, ako všetci tvoji ex a aj tí, s ktorými si len randila. Správal sa inak, má iné záľuby, iný pohľad na svet. Niečo, na čo nie si zvyknutá a čo nepoznáš. No a to je ono! Čo keď práve to potrebuješ. Všetci bývalí boli rovnakí a nevyšlo ti to s nimi. Je čas spoznať niekoho úplne iného. Vzťahy niekedy zlyhajú aj preto, že sa snažíme, aby boli také, ako tie predošlé. A to nejde.

Máte spoločné koníčky

Môžeš mať vzťah so skvelým človekom, no ak vás nespájajú spoločné záujmy, raz vás to dobehne. Samozrejme, nemôžete všetok čas tráviť spolu a každý by mal mať svoje vlastné záľuby, no čo budete robiť, keď budete spolu? Zhodnúť sa na voľnočasových aktivitách je dôležité a keď budete robiť to, čo vás baví, uvoľníte sa a lepšie sa tak spoznáte. Na ďalšie rande preto vymysli niečo, čo by vás oboch bavilo a uvidíš, že to vypáli úplne inak!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating