Tak tento článok by si si mala určite prečítať, lebo ti môže pomôcť nájsť odpoveď na večnú dilemu, do akej vône či parfumu investovať. Totižto dnes sme si posvietili na to, aké vône priťahujú práve mužov a sú pre nich akýmsi afrodiziakom. Sladké vône alebo korenisté? Nuž, nech sa páči, takto to vnímajú samotní muži! Schválne, aký parfum si získal teba? 

Zahraničný portál dailymail.co.uk sa rozhodol učiniť prieskum, z ktorého je jasné, že mužov nepriťahuje nič iné, ako TOTO!

Prvé miesto si proste stále držia kvetinové vône, ktoré povedzme si na rovinu, vedia vyvolať pocit vášne a zároveň v mužovi vzbudzujú pocit čistoty ženy. Najobľúbenejšia je kombinácia ruže a jazmínu. Jemné, decentné a tak ženské.

Zrejme sa zhodneme, že prvé miesto si skutočne táto kombinácia zaslúži. Ruža a Jazmín zvýrazňujú pôvab či nežnosť a pre mužov je nesmierne príťažlivá. Veď vyskúšaj sama a zisti, či aj tvoj partner šalie práve za touto kombináciou.

Možno si túto informáciu postrehla a možno ani nie, ale škorica dokáže narobiť s mužom tiež veľké divy. Vedela si, že škorica dokáže rozprúdiť prietok krvi v pohlavných orgánoch? Aj keď to znie možno trošilinku divne, ale vie to skutočne navnadiť a naladiť muža na správnu vlnu a asi už tušíš, čo sa môže diať.

A poslednú veľmi obľúbenú skupinu tvoria citrusové vône. Dokážu vytvoriť sviežu atmosféru a pôsobia veľmi mladistvo. V hlavách evokujú energiu a pri zacítení tohto typu, človek má chuť žiť a užívať si život. Takže, ak sa rozhodneš pre citrusy, určite neoľutuješ, a osobne si myslíme, že aj tvoj partner ocení sviežosť.

Na záver ešte dodáme, že všetky spomenuté druhy vôní sú ako šité pre elegantné dámy a vhodné nielen na neformálne „nosenie“, ale aj v pracovnom prostredí. Snáď bol tento článok pre teba niečím náučný a už vieš, kde sa oplatí investovať.

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.