Photo by Allef Vinicius on Unsplash.com

Neviem ako ty, no ja milujem jeseň a atmosféru, ktorú so sebou prináša.

Pomaly, no o to istejšie jeseň naozaj prichádza. Prázdniny skončili, začala sa škola, no to neznamená, že teraz musí byť všetko nudné a fádne. Rozhodne to neplatí o oblečení. Teplejšie svetre, šaty, kabáty, čižmy a niekedy aj klobúky. Vo fantázii sa medze nekladú.

Dnes ti prinášam pár inšpirácii na september, ak nevieš, v čom by si zažiarila. Nebolo pre mňa jednoduché vybrať niečo obyčajné, pretože som nerozhodná. Oveľa viac experimentujem s oblečením, keď príde obdobie, ktoré mám rada a viem sa vžiť do konkrétnych pocitov.

Máš to tak aj ty?

View this post on Instagram

OH HEY THERE AUTUMN 👋🏼🍂🎃 I already went out and bought cosy candles and decorative pumpkins for the house, I need to get a grip guys, is anyone else this excited for cosy season?? 🙈🐻 Wearing shorts, jacket & headband from my latest @primark AW haul video a few posts back – their new collection has dropped in stores and it’s so good! 🙌🏻 I’m filming more again tomorrow so if there’s anything you want to see just let me know in the comments 👇🏼 I also popped into the @beaconfaceanddermatology clinic today for another skin consultation with @drorlagrimes and to get a treatment top-up, Im chatting more about it on my stories now 👀💉 #primark #primania #zara #ysl #autumn #fashionblogger #dublin

A post shared by 𝐂𝐈𝐀𝐑𝐀 𝐎’𝐃𝐎𝐇𝐄𝐑𝐓𝐘⚡️𝐅𝐀𝐒𝐇𝐈𝐎𝐍 𝐈𝐆𝐓𝐕 (@ciaraodoherty) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista