Photo by Eli Defaria on Unsplash.com

Napriek tomu, ako sa snažíme byť všetci pozitívni, niekedy prídu tie zlé dni a máme pochmúrnu náladu.

A ak takého niekoho v okolí máš (alebo máš ty sama zlú náladu), dnes ti prezradím, čo poteší jednotlivé znamenia, ak majú zlý deň.

Baran

Keď budeš mať zlú náladu, choď si zacvičiť. Je jedno, aký šport to bude, dôležité je vybiť si energiu a zlosť na niekoho, kto ťa naštval. Môžeš ísť na lekciu boxu alebo si pokojne len zabehaj. Všetko je lepšie, než sedenie doma s plačom.

Býk

Ak máš zlý deň, zjedz niečo zdravé a doma pripravené. Keď budeš mať jedlo, ktoré je dopredu nachystané, nezješ toľko sladkostí a nezdravých vecí. Tvoj zlý deň to vylepší a budeš sa cítiť omnoho lepšie.

Blíženci

Ak ťa nahnevali ľudia, nestretávaj sa s nimi. Keď vieš, že ťa niekto hnevá alebo ti ubližuje naschvál, prečo sa s ním ešte bavíš? Pri ľuďoch sa musíš vždy cítiť dobre – nesmieš sa cítiť tak, akoby si bola navyše. Budeš mať radosť, ak sa toxických ľudí zbavíš.

Rak

Vždy by si sa mala rozhodovať podľa seba. Ak máš zlý deň, pretože rozhodnutie, ktoré si urobila, nebolo správne, už si nikým nenechaj radiť. Poteší ťa to, keď zoberieš svoj život do vlastných rúk a budeš (občas) sebecká.

Lev

Teba poteší nové oblečenie. Keď budeš mať zlý deň, choď si niečo kúpiť. Je jedno, kto ťa nahneval, nezaslúžila si si to. Poteš svoje telo novým oblečením a vyventiluj si hnev.

Panna

Ak máš zlý deň, stretni sa s ľuďmi, ktorých máš rada. Podržia ťa a vždy vedia, čo majú povedať. Znamenáš pre nich veľa, neradi ťa vidia smutnú, tak urobia všetko preto, aby si bola znovu šťastná.

Váhy

Keď budeš mať zlú náladu, oddýchni si. Urob si chvíľu len pre seba – napusti si vaňu, pridaj penu do kúpeľa, pusti si obľúbené pesničky a relaxuj. Napriek tomu, že v tom momente si smutná, pamätaj, prejde to.

Škorpión

Na zlú náladu ti pomôže prechádzka. V prírode. Hlavne s niekým, koho máš rada. Môžeš sa mu vyrozprávať, dať von zlé myšlienky a urovnať si svoje správanie. Možno dokonca pochopíš, že hnevať sa nemusíš.

Strelec

Keď máš zlú náladu, pretože ťa niekto nahneval, choď za svojim priateľom. On vie najlepšie, čo ťa upokojí. Ak si sama, obráť sa na svoje najlepšie priateľky, tie ťa privedú na iné myšlienky.

Kozorožec

Ak máš zlú náladu, pomôže ti spánok. Je pravdepodobné, že u teba chodí zlá nálada s deficitom odpočinku. Pracuješ, pracuješ… no telo si musí aj oddýchnuť. Nezabúdaj na to, uvar si teplý čaj a na chvíľu vypni.

Vodnár

Poteší ťa, ak ti niekto niečo daruje alebo keď si niečo vlastnoručne upečieš. Môže to byť drobnosť, no okamžite zabudneš na to, že si cítila hnev a budeš šťastná. Nabudúce vyskúšaj nový recept na sušienky.

Ryby

Pomôže ti, keď si všetky svoje problémy napíšeš na papier a porozmýšľaš o nich. Keď sa budeš snažiť hľadať racionálne riešenie. Pri všetkom ideš do hĺbky a ani tu to nie je inak. Sprav si radosť aspoň tak, že uvidíš (svojim pričinením) úsmevy na tvárach tvojich blízkych.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy