Ideálna žena

Ako vyzerá ideálna žena podľa mužov? Taká tá, o ktorú budú bojovať až do konca a nebudú sa chcieť vzdať. Pre každého chlapa to bude, samozrejme, iná žena, ale dôležité je, aby mala v sebe tieto 4 kvality.

Chápavá

Žena, ktorá nemyslí len na seba, ale aj na toho muža. Vie pochopiť, ako funguje mužská psychológia a nebude zo všetkého robiť drámu. Aj keď zatiaľ možno až tak chápavá nie je a veľa vecí jej vadí, každopádne sa chce zlepšovať a snažiť sa partnera pochopiť.

Ako byť najlepšia priateľka pre svojho partnera
zdroj: Pexels/Gustavo Fring

Sebavedomá

Pozor, nie chladná a odmeraná. Ale taká, čo má svoje osobné hranice, cez ktoré jednoducho nejde vlak. Žena, ktorá vie, čo chce a má rada svoj život a všetko, čo je v ňom.

Ak s niečím nie je spokojná, tak to nenechá tak a snaží sa to zmeniť. Pri takejto žene muž nemá pocit, že je jej všetkým a vidí, že by v prípade rozchodu pokojne prežila aj bez neho. A to ho motivuje o ňu bojovať ešte viac.

Starostlivá

Neznamená to, že žena musí od rána do večera vyvárať to najlepšie jedlo pre svojho chlapa alebo celé dni upratovať. Väčšinou na tom mužom až tak nezáleží. Ale záleží im na tom, aby sa žena zaujímala o to, ako sa mu darí v práci a aký mal deň. A aby ho vedela vypočuť vtedy, keď to naozaj bude potrebovať.

Spoločná budúcnosť s partnerom
zdroj: Pexels/Hussein Altameemi

Zmysel pre humor

Áno, je to dôležite aj pre mužov. So svojou ženou sa chce cítiť dobre a hlavne sa veľa smiať, predsa smiech predlžuje život. A najviac je hrdý na to, keď jeho žena dokáže rozosmiať aj jeho rodinu alebo kamarátov. Vtedy si v jeho očiach najlepšia žena na svete, ktorej by dal úplne všetko, čo má.

Ak máš tieto vlastnosti, gratulujeme ti, tvoj drahý musí byť naozaj šťastný muž. Pamätaj, že vo vzťahu je dôležitá aj vďačnosť a musíš si pravidelne pripomínať, že to všetko, čo ti dáva, i to všetko, čo je medzi vami, nie je samozrejmosť. Týchto 7 maličkostí by si vo vzťahu mala viac oceniť.

V tomto našom článku zistíš, či si tá pravá partnerka pre svojho partnera podľa znamenia zverokruhu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating