Partnerský horoskop

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Partnerský horoskop občas dokáže prezradiť veľa o vašom vzťahu. Chcela by si vedieť konkrétnejšie, aké ženské vlastnosti sa najviac páčia tvojmu partnerovi a či si pre neho tá pravá?

 Ak áno, tak hľadaj jeho znamenie nižšie a zisti, či ste si súdení. 

Baran

Vášnivá, temperamentná a sebavedomá. To sú vlastnosti, ktoré by mala mať ideálna žena pre muža v znamení Barana. Chlapi v tomto znamení radi bojujú o svoju vysnívanú partnerku. Čím dlhší a ťažší je tento boj, tým viac si budú užívať výhru. Ak si vo vzťahu s Baranom, nenechávaj ho myslieť si, že mu patríš úplne celá. Inak veľmi rýchlo stratí všetok záujem.

Býk

Praktická, pokojná a inteligentná. Si to ty pre svojho muža v znamení Býka? Nemajú radí, keď sa s nimi ženy zahrávajú, vie ich to poriadne nahnevať a tak sa stiahnu do úzadia. Keď vidia takú, ktorá sa správa dôstojne a pri tom je ešte aj veľmi sympatická, tak už nič viac nepotrebujú. Už majú všetko, po čom túžia.

Blíženci

Inteligentná, rozumná a zhovorčivá. Takúto ženu chcú mať muži Blíženci. Ak by si mali vybrať medzi peknou a rozumnou partnerkou, tak si vyberú tú rozumnú. Pre nich je to totiž dôležitejšie. Takisto dôležite je pre nich aj to, aby ich žena mala svoj vlastný názor na všetko.

A úplne najpodstatnejšie je to, aby si vedela pobaliť kufor za 1 minútu. Pretože keď Blíženci zavelia, že o 10 minút idete na výlet do inej krajiny, tak treba byť pripravená.

Rak

Citlivá, emocionálna a milá. Takúto ženu chce mať pri sebe muž v znamení Raka. Pre nich je dôležitý nie len zovňajšok, ale aj vnútro ich milovanej. Tá pravá ho chápe aj bez slov, vie ho poľutovať po náročnom dni a ešte mu aj navarí výbornú večeru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy