Partnerský horoskop

Lev

Muži v znamení Leva chcú mať pri sebe ženu, na ktorú budú môcť byť pyšní zakaždým, keď ju zoberú do spoločnosti. Predsa majú najkrajšiu ženu, ktorá vie, čo chce a vyžaruje z nej neskutočná ženská energia. Takúto partnerku si všimneš spomedzi stovky ďalších. A Lev to miluje. A pre takú ženu je pripravený spraviť čokoľvek.

Panna

Rozvážna, pedantská a poriadok milujúca v každom smere. Chlapi narodení v tomto znamení chcú mať po svojom boku presne takúto ženu. Okrem toho chcú, aby sa so svojou partnerkou mali vždy o čom porozprávať. A aby im vedela odpustiť, že občas vedia byť pekne otravní.  

Váhy

Muži v znamení Váh chcú mať harmóniu vo všetkom. To znamená, že ideálna žena pre nich by mala byť nie len rozumná a rozvážna (na tom si Váhy potrpia), ale aj pekná a k tomu ešte aj pokojná, žiadna výbušná povaha. Ak si vo vzťahu s chlapom v tomto znamení, radšej svoje emócie trošku kroť.  

Škorpión

Muž v znamení Škorpióna chce mať pri sebe vášnivú, mierne bláznivú a emocionálnu ženu. Potrebuje totiž mať nejaké vzrušenie vo svojom živote, ktoré mu občas tak chýba. A adrenalín hľadá práve vo vzťahu. Takže ak máš neskrotný temperament a si občas náročná, tak pre Škorpióna si ideál.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy