unsplash/Christiana Rivers

V dnešnej dobe už naozaj nestačí iba milý úsmev, či spoliehať sa na svoju krásu. Totižto muži od svojich partneriek očakávajú čosi viac. Ak sa aj ty teda trápiš otázkou, prečo si si ešte nenašla toho správneho, hore hlavu, máš šancu na sebe zapracovať a možno ti v tom pomôže i tento článok. Podľa mužov ideálna žena by mala mať práve tieto vlastnosti.

Každá žena by mala presne vedieť, čo je pre ňu dobré a nenechať sa ovplyvniť niekým. S tým úzko súvisí aj jej sebavedomie. Slabá sebadôvera naozaj odrádza mužov. Prečo? Pretože takéto ženy vidia na sebe poväčšine iba svoje slabé stránky, ba čo horšie, porovnávajú sa s inými, a to muži naozaj veľmi nemusia.

Ideálna žena musí poznať svoju hodnotu. Pozor, nezamieňať si to s pojmom namyslenosť. Nafúkanosť rovnako ako stratené sebavedomie ich odrádza. Takisto je pre nich dôležité, aby ich partnerka bola rovnocenná. Pri predstave, že by mali byť jej tichým sponzorom tých najdrahších kabeliek a dovoleniek, v nich evokuje len jeden pocit. Keď sa nevie postarať o seba, ako sa postará o rodinu?

View this post on Instagram

ocean is calling 🥂🍾

A post shared by Eugènia (@youreugenia) on

Žena, ktorá sa vie postarať o rodinu, vychovať deti, zabezpečiť chod domácnosti, ktorá je priateľkou aj v dobrých, aj v ťažkých chvíľach, áno, po tom túžia muži. Navyše, nežná polovička by nemala zanedbávať ani na svoj zovňajšok. Všetko však s mierou.

Muži uprednostňujú skôr prirodzenú než umelú krásu, čo si častokrát ženy neuvedomujú domnievajúc, že mejkap zamaskuje nedostatky. A čo ešte? Zvodné ženské krivky sú pre mnohých mužov ďalším veľkým lákadlom.

Zdá sa, že aj muži sú nároční pri výbere svojej polovičky, a keď sa už rozhodnú niektorú označiť za svoju partnerku, pravdepodobne by mala teda spĺňať väčšinu z týchto vlastností. Máš tieto vlastnosti a stále si single? Nezúfaj, ten pravý sa objaví, keď to budeš najmenej čakať, veď ako sa hovorí, keď lásku nehľadáš, sama si ťa nájde

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating