Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Je síce pravda, že prvá polovica tohto mesiaca pre teba vyzerala veľmi priaznivo, kedy sa ti podarilo dosiahnuť nejaký cieľ. Nie všetky plány sa dajú učiniť ihneď. Na to nezabúdaj ani v posledných januárových dňoch. Buď trpezlivá, všetko má svoj čas. V láske môžeš ešte do 24. januára počítať s priaznivou Venušou, ktorá ti prinesie šťastné a vášnivé stretnutia.

Panna

Na osoby tohto znamenia sa od 15. januára usmieva Merkúr. Je možné, že k tebe dorazili dobré správy alebo nejaká milá odpoveď, na ktorú si čakala. Ak tomu tak nie je, nebuď nedočkavá. Aj Venuša sa vráti na tvoju stranu a počnúc 24. januárom uprednostní sféru pocitov. Nezabúdaj na dostatok spánku a celkovo odpočinku, sezónne choroby číhajú na každom rohu.

Citlivá osoba
zdroj: Pexels/John Rae Cayabyab

Váhy

Je viac ako pravdepodobné, že pociťuješ viac únavy a stresu. Druhá polovica mesiaca ti prináša aj menej priaznivé chvíle, o ktoré sa postarala planéta Merkúr. Očakávaj preto do konca januára isté spomalenia alebo prekážky v práci. Planéta Venuša zo svojej strany zostane priaznivá až do 24. januára a je pripravená dať ti všetku lásku, ktorú si zaslúžiš.

Škorpión

Tebe druhá polovica januára prináša priazeň dvoch planét. Ide o Mars a Merkúr. V práci môžeš preto očakávať príjemné prekvapenia, a to aj napriek tomu, že Jupiter v opozícii ťa žiada, aby si nerobila žiadne unáhlené rozhodnutia. Venuša bude opäť aktívna od 24. januára a prinesie ti v závere januára veľa lásky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy