Do konca januára nám zostávajú ešte necelé dva týždne. Horoskop prezrádza, čo všetko čaká a neminie jednotlivé znamenia zverokruhu počas týchto posledných dní. Ako to vyzerá v tvojom prípade?

Čo ťa čaká podľa znamenia do konca mesiaca

Baran

Je možné, že viaceré osoby tohto znamenia sa museli od 15. januára vysporiadať s nepriazňou Merkúra. Chvíle únavy a skľúčenosti pochádzali práve od tejto planéty. Pretrvávať môžu aj dodnes, no horoskop radí, aby si sa v žiadnom prípade nevzdávala. Akékoľvek prekážky prekonáš. V láske spoľahni na krásnu Venušu. Priaznivá bude od 24. januára.

Býk

Tebe Jupiter s Merkúrom od 15. januára priniesol mnoho veľkých zadosťučinení, najmä v pracovnej oblasti. Nebude tomu inak ani počas nastávajúcich januárových dní. Nezabúdaj však na pravidelný pohyb, ktorý je pre teba dôležitý predovšetkým na načerpanie síl a energie. Práca nás nemusí len napĺňať, ale miestami aj vyčerpať.

ako sa zmení život
zdroj: Unsplash/rw_studios

Blíženci

Viaceré sa museli dlhšie zotavovať v pracovnej oblasti, no situácia sa čoraz viac zlepšuje od druhej polovice mesiaca, kedy už nie je Merkúr v opozícii voči tvojmu znameniu. Zostane to tak až do konca januára. Aj v láske bude situácia od posledného týždňa čoraz lepšia. Nezabúdaj na relax, oddych a pravidelný pohyb.

Rak

Opozícia Slnka, Marsu a Merkúra od 15. januára testuj tvoje plány a pomáha ti nájsť vhodnejší a lepší smer. Je možné, že už sa na tejto ceste nachádzaš. Láska ti však dá zabrať od 24. januára. Snaž sa isté záležitosti riešiť s chladnou hlavou a dávaj si pozor na výbuchy hnevu. Zdravá strava, dostatok tekutín a pohyb sú tvojim hnacím motorom až do konca mesiaca.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy