Každé znamenie má svoj vlastná živel. Medzi zemské znamenia patrí Býk, Panna a Kozorožec a vyznačujú sa pragmatickosťou a tvrdohlavosťou. Ich opakom sú vodné znamenia (Ryby, Rak, Škorpión), ktoré zvyknú byť náladové, precitlivené a majú problém so záväzkami. Znamenia, ktoré majú vo svojom živle oheň (Lev, Baran a Strelec) sú impulzívne a vášnivé. A napokon vzdušné znamenia, a to Vodnár, Váhy a Blíženec, majú vynikajúce komunikačné schopnosti, sú zvedavé a logicky založené. No vieš, ktoré znamenia ti uveria takmer všetko, čo im povieš? Skús hádať!

Baran

Akonáhle si niečo zaumieniš, ideš slepo za tým bez toho, aby si vnímala okolie. Nepotrebuješ nad tým premýšľať, si zapálená pre vec a to ťa poháňa dopredu. A to sa týka špeciálne vecí, bez ktorých nemôžeš a nevieš žiť. Vieš, čo chceš a chceš to hneď.

zdroj: unsplash.com

Lev

Lev a naivný? Presne tak. Minimálne v tom, čo sa týka komplimentov na jeho osobu. Si tak trošku dieťa celého zverokruhu. Oheň rozpaľuje tvoje srdce a miluješ všetko a všetkých, ktorá ťa obdivujú. Ak niekto vie ako na teba, dokážeš si ťa pekne omotať okolo prsta. Vyžívaš sa v maznaní a leňošení so svojim partnerom, ktorému uveríš takmer všetko na svete.

Strelec

Si známa tým, že „všetko vieš“. Rada mudruješ a tvoj optimizmus nemá hranice, čo môžeš byť príčinou popierania množstva vecí. Máš kopec snov a predstáv, cieľov, ktoré sa snažíš naplniť a nedovolíš nikomu a ničomu, aby ťa zastavil. V tvojich očiach je všetko možné a nemáš problém uveriť tomu, čo počuť chceš.

zdroj: unsplash.com

Ryby

Ach drahé rybičky. Lietaš v oblakoch a málokedy ťa je možné zastihnúť nohami pevne na zemi. Si veľmi citlivá a ceríš svojej intuícii natoľko, že často prehliadaš skutočnosť. Navyše si veľmi empatická a nesebecká, čo z teba robí skvelý terč pre ľudí, ktorí ťa chcú využiť. Skús občas myslieť viac na seba a svoje dobro.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.