Strelec

Horoskop hovorí, že planéta lásky zostáva v tvojom znamení až do 24. januára a sľubuje ti veľa šťastia aj do konca mesiaca. Aj v práci bude toto záverečné obdobie viac menej stabilné, hviezdy ťa chránia a pomáhajú ti prekonávať aj tie najmenšie prekážky. Stráž si však naďalej svoj imunitný systém, nezabúdaj na pohyb, relax a celkovo odpočinok.

Kozorožec

Od druhej polovice januára sa tešíš z viacerých úspechov a postupne prichádzajú aj prvé plody tvojej tvrdej práce. O dobré správy taktiež nie je núdza. Prichádzajú postupne a budú aj naďalej. Šťastie v láske môžeš očakávať vďaka Venuši v znamení už od 24. januára. Svoje zdravie nezabúdaj podporiť akýmkoľvek pohybom.

Usmiata žena
zdroj: Pexels/Dinielle De Veyra

Vodnár

Tebe sa tento mesiac otváral krásnou a priaznivou Venušou, ktorá ti mohla dodať veľa krásnych emócií. Láska je skutočným hrdinom tvojich dní a potrvá minimálne do 24. januára. Jupiter ti však môže postupne priniesť do konca januára niekoľko prekážok. Zvládneš ich, nemaj strach. Pozor si dávaj na zlyhávanie imunitného systému.

Ryby

Šťastie sa začalo na teba usmievať v pracovnej oblasti od 14. januára, no i  láske praje do 24. januára dobre vyzerajúca Venuša. Zachovaj si tento priaznivý stav aj počas záverečných januárových dní a užívaj si ich naplno s tými, na ktorých záleží. Aj zdravie ti bude naďalej slúžiť, nezabúdaj však na dostatok oddychu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy