Herečka z Druhej šance

Naše hlavné mesto žilo tento týždeň módou. Na jesenných Bratislavských módnych dňoch sa počas dvoch dní vystriedalo mnoho známych tvárí slovenského šoubiznisu a medzi nimi aj herečka, ktorú portál Topky zachytil v poriadne luxusných čižmách.

Medzi návštevníkmi prvého dňa BMD, ktoré sa konali v Refinery Gallery, sa objavila aj krásna slovenská herečka Liv Bielovič. Rodáčku z Prešova preslávil najmä seriál z lekárskeho prostredia Druhá šanca, kde stvárňuje jednu z hlavných postáv, riaditeľku nemocnice Adelu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Livia Bielovic (@livbielovic_official)

Okrem herectva Liv miluje zrejme aj módu, v rámci ktorej nepohrdne ani tými najluxusnejšími kúskami. Na BMD zavítala v bielych nohaviciach a bielom saku, ktoré rozbila trblietavým červeným topom a extravagantnými čižmami.

Herečka v čižmách od Dolce & Gabbana

Ako píše portál Topky, výrazné červené topánky ozdobené kamienkami, flitrami či farebnými visiacimi brmbolcami pochádzajú z talianskeho módneho domu Dolce & Gabbana. A práve táto skutočnosť sa odráža aj na ich enormne vysokej cene. Hodnota topánok známej herečky siaha podľa Topiekdo výšky takmer 4000 eur!

Liv Bielovič v čižmách Dolce & Gabbana si môžeš pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista