Známy pár Blake Lively a Ryan Reynolds

Doteraz nikto netušil, že je dieťatko už na svete! Jeden z najobľúbenejších párov svetového šoubiznisu, má doma bábätko. Zo štvrtého spoločného prírastku sa teší známy pár, herci Blake Lively a Ryan Reynolds. Informoval o tom magazín People.

35-ročná Blake, ktorú v roku 2007 preslávil hlavne seriál Gossip Girl, sa na svojom Instagrame pochválila záberom, z ktorého bolo jasné, že je už štvornásobnou mamičkou. S 46-ročným Ryanom tvoria dlhoročný pár a od roku 2012 sú aj manželmi.

Svoje áno si povedali po dvojročnom randení a dnes sú považovaní za jednu z najstabilnejších a najkrajších dvojíc šoubiznisu. Rodina je pre nich na prvom mieste a svoje súkromie si prísne strážia.

Známy pár Blake Lively a Ryan Reynolds
zdroj: Instagram/blakelively

Známy pár má veľkú rodinu

To, že chcú mať viac detí, nikdy netajili. Fanúšikov tak neprekvapilo, keď sa Blake nedávno ukázala na verejnosti s bruškom. V septembri minulého roka tak potvrdila, že štvrté dieťatko je na ceste. Doma sa na neho tešili už 3 sestry – dievčatká James (8), Inez (6) a Betty (3). To, či je ich ďalší potom opäť dievčatko alebo tentokrát chlapec, neprezradili.

Obľúbená herecká dvojica svoje ratolesti stráži a nezverejňujú ich zábery na sociálnych sieťach. Ani pri veľkých rodinných udalostiach na Instagrame nič nezdieľajú. Novinku o tom, že sú štvornásobní rodičia, potvrdila taktiež len obyčajná fotka, na ktorej fanúšikom neušiel jeden detail.

Blake Lively
zdroj: Instagram/blakelively.fansite

Blake a Ryan si v nedeľu večer užívali sledovanie zápasu Super Bowl v spoločnosti rodiny a dobrého jedla. Zábery z týchto momentov zdieľala herečka na Instagrame, pričom nikomu neušlo, že jej tehotenské bruško je už preč a pôrod má teda za sebou. V komentároch sa tak ihneď začali sypať gratulácie.

Zdroj: people.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News