instagram.com/dodigallery, instagram.com/ritaora, instagram.com/toiletsign_global

Je na svete vôbec niekto, kto by sa vo svojom živote nikoho a ničoho nebál? Občas aj ten najväčší „hrdina“ ukáže svoju slabosť. Máš z niečoho panický strach? Ver mi, nie si v tom sám.

Tu je pár veľmi (ale aj menej) čudných fóbií, ktorými trpia nielen celebrity.

RITA ORA (toalety)

Táto britská spevácka hviezda, ktorá dobíja svojimi hitmi svetové rebríčky sa podľa portálu Simple Most priznáva k tomu, že trpí strachom z toalety. Údajne jej príde veľmi divné a strašidelné, keď si má na ňu sadnúť – obáva sa, že ju niečo môže stiahnuť alebo že ju niečo môže napadnúť. Nuž, Rita – asi si sa nechala inšpirovať filmom IT.

KEANU REEVES (tma)

John Wick sa niečoho obáva? To vážne? Áno, to vážne. Herec priznáva, že jeho strachom nie je tma ako taká, ale nemá rád nič, čo je spojené s temnotou a smrťou. Ani sa mu nečudujem.

MEGHAN FOX (papier)

Meghan má asi podľa mňa najčudnejšiu fóbiu, o akej som kedy počula – strach z papiera, skriptov a rôznych iných materiálov. Portál Fear of  uvádza, že to nie je jediná herečkina fóbia – taktiež trpí fóbiou z baktérii. Niekto má asi blok zo školy alebo učenia sa textov.

ORLANDO BLOOM (prasatá)

Presne tak. Prasatá. Takýto drsný Pirát z Karibiku má z nich totižto panický strach. Táto jeho fóbia vyplávala na povrch pri natáčaní filmu Kráľovstvo nebeské.

KYLIE MINOGUE (vešiaky)

52-ročná austrálska speváčka má fóbiu z vešiakov – áno, tých vešiakov, ktoré máš v skrini.  Je to dosť veľký paradox, keďže hviezda ako ona má určite nespočetné množstvo oblečenia (a to nehovorím o oblečení, ktoré vystrieda počas koncertov). Kylie vraj má doma všetko oblečenie rozmiestnené v jednej miestnosti, kde údajne nie je ani jeden vešiak. To musí byť ale veľká miestnosť!

A čo ďalšie celebrity a ich fóbie?

Taký David Beckham sa bojí vtákov (holubov), Katie Holmes má strach z medvedíkov čistotných, Matthew McConaughey čelí strachu z otáčavých dverí, Nicki Minaj nevkročí na eskalátor, nuž a pokiaľ máš vo zvyku dať si žuvačku, mal by si sa vyhnúť osobám ako je Oprah Winfrey – tá žuvačku a ľudí, ktorí ju žujú v jej prítomnosti nemôže vôbec vystáť.

Zdroj: Eighties Kids, Fear of, Simple Most

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife