instagram/cameron_diaz_p/jaredleto

Každý z nás má nejakú minulosť a v nej vzťah, ktorý je dnes už len spomienkou. Inak to nie je ani v celebritných vodách. Poď si s nami zaspomínať na páry hollywoodskych hviezd, ktoré spolu kedysi randili, no dávno sa na nich zabudlo. Zrejme preto, že neskôr mali partnerov, s ktorými tvorili ikonické dvojice.

Johnny Depp a Kate Moss

Herec Johnny a modelka Kate tvorili kedysi naozaj ikonický pár. Ich láska im vydržala 4 roky, aj keď bol medzi nimi 11-ročný vekový rozdiel. Vzťah netajili a spoločne sa ruka v ruke ukazovali na verejnosti. Jedným z dôvodov rozchodu boli údajne Johnnyho ustavičné zmeny nálad, ktoré Kate už neuniesla.

Gwyneth Paltrow a Brad Pitt

Brad a Angelina alebo Brad a Jennifer? Ani nevieme, s ktorou tento šarmantný herec tvoril ikonickejší pár. Avšak, v 90. rokoch randil aj s inou hviezdou – Gwyneth Paltrow. Po dvojročnom vzťahu sa dokonca zasnúbili, no stihli sa rozísť skôr, ako si oficiálne nasadili prstene.

Sandra Bullock a Matthew McConaughey

Sandra a Matthew si spolu zahrali vo filme A time to Kill, ktorý vyšiel v roku 1996. Bulvár ich vtedy podozrieval z toho, že spolu randia, no oni to popierali. Nakoniec sa ukázalo, že vzťah naozaj mali a pár ho pred verejnosťou tajil celé 2 roky. Nuž, pri filmových scénach sa evidentne dá naozaj zamilovať.

Cameron Diaz a Jared Leto

Koncom 90. rokov spolu randili aj Cameron a Jared. Vzťah im vydržal až do roku 2003. Šepkalo sa, že boli zasnúbení, čo sa neskôr aj potvrdilo, no ako to býva v Hollywoode zvykom, svoj šťastný koniec nespečatili. Herečka však naďalej ostala verná hudobníkom.

Luke Wilson a Drew Barrymore

Luke a Drew si v 90. rokoch zahrali spolu hneď vo viacerých filmoch, čo ich zrejme aj zblížilo. Randili spolu 2 roky a rozišli sa tesne pred natáčaním nového spoločného filmu. Rozchod im však nezabránil v tom, aby sa aj naďalej správali profesionálne a zostali priateľmi.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News