pinterest.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V súťaži FIT LEADER sa spojilo viacero známych osobností a partnerov, aby podporili jednu myšlienku – oceniť trénerov na Slovensku, pretože veria, že si to zaslúžia.

Jedna z vecí, ktorú mám na svojej práci rada, je možnosť stretávať sa so zaujímavými ľuďmi. Takouto inšpiratívnou skupinou sú aj tréneri. Pritom je jedno, či sa jedná o fitnesákov, zumbákov, jogínov či trénerov iných športov a cvičení. Ich spoločným znakom je, že sa snažia svojim klientom pomáhať žiť zdravšie a lepšie. Málokto však pomáha samotným trénerom, pretože neexistuje asociácia ani iná organizácia, ktorá by ich združovala, vzdelávala, alebo inak podporovala.

elite-daily-bonninstudio-fitness elitedaily.com

Oslovili sme preto viacerých partnerov a osobnosti s myšlienkou FIT LEADRA – súťaže na ocenenie najlepších trénerov na Slovensku. Základnou myšlienkou tejto súťaže je pomáhať, oceňovať a inšpirovať. Postupne sa k nám začalo pridávať čoraz viacej autorít, z ktorých sa stali porotcovia, a tiež firemných a mediálnych partnerov, čím sa nám podarilo združiť väčšinu relevantných subjektov v oblasti športu a zdravia na Slovensku.
Veríme, že profesia trénera si zaslúži uznanie. Veríme tiež, že FIT LEADER dokáže pomôcť nielen víťazom, ale každému, kto sa do súťaže prihlási, alebo ju podporí. Preto sme vďační za každého jedného súťažiaceho, hlasujúceho či partnera, ktorý sa k nám rozhodne pridať, a tak prispieť k rozvoju zdravia na Slovensku.

Jana Šimkovičová

zakladateľka portálu o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE

a vydavateľstva zdravých kníh FITnamotávka

FITLEADER_Cover_photo_cierna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness