žena a muž vo vzťahu

Počula si už o tom, že ženy si vyberajú mužov podľa svojich otcov? Z časti na tom niečo pravdy je. Podvedome chceš od chlapa to, čo ti chýba. V tomto kvíze odhalíš, čo hľadáš vo vzťahu a od svojho partnera.

Si pripravená? Môžeš sa do toho pustiť.

Čo máš vo vzťahu najradšej?

Ten pravý muž pre ženu Pexels/Brenner Oliveira

Čím materiálnym by ťa partner mohol potešiť?

O čom sa najčastejšie rozprávate?

Ako skvalitniť vzťah Unsplash/Natalie Runnerstrom

Aký problém sa stále opakuje vo vašom vzťahu a dokážete sa preň aj pohádať?

Čo ti vo výchove otca najviac chýbalo?

muži podľa znamenia Pexels/Taryn Elliott

Ako rada tráviš voľný čas s partnerom?

Vyber si vec, ktorú by si potrebovala práve teraz najviac.

dôvody na rozchod Pexels/Vika Kirillova

Čo podvedome hľadáš u svojho priateľa vo vzťahu? Tu to zistíš
Pozornosť
U partnera hľadáš pozornosť. Tá ti chýba najviac, lebo cítiš, že sa ti nevenuje a aj keď sa s tebou rozpráva, tvoje reči idú jedným uchom dnu a druhým von. Mala by si sa s ním porozprávať o tom, aby sa ti viac a aktívnejšie venoval.
Vypočutie
Najviac od chlapa potrebuješ vypočutie. Máš pocit, že keď rozprávaš, nevníma ťa. Počuje tvoj hlas, no nevníma čo hovoríš, pretože sa díva do mobilu, na televíziu alebo rozmýšľa, čo bude jesť. Pamätaj však na to, že komunikácia je kľúčom k šťastnému vzťahu.
Dotyky
Dotyky sú tie, ktoré podvedome vo vzťahu hľadáš. Najviac ti chýba pohladenie, cítiš od partnera chlad, vytratila sa intimita a málo spolu spávate. Toto je už dosť vážny problém, preto by ste na ňom mali popracovať.

Pamätaj, nepotrebujete žiadne veľké gestá, aby ste skvalitnili váš vzťah. Úplne postačia maličkosti, na ktoré často zabúdame a pritom sú naozaj veľmi dôležité. Nájdeš ich v našom staršom článku TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy