Prišiel si do môjho života v čase, kedy si bol jediný človek, s ktorým som bola ochotná sa rozprávať. Napriek tomu, že som s nikým nechcela nadväzovať vzťah, som ti dala šancu. Bolo to tvojou charizmou, šarmom a malými gestami. V tom období bola nakoniec realita krajšia ako sny.

Byť s tebou bola divoká jazda naplnená rôznymi emóciami. Vzrušenie, strach, úzkosť, láska, vášeň, úľava, až po niečo veľmi magické. Nemohla som si pomôcť, vtedy som sa cítila šťastne. 

Napriek tomu mal náš vzťah ďaleko k dokonalosti. Robili sme jednu chybu za druhou – ale milovala som ťa.

zdroj: unsplash.com

Keď si odišiel, keď si sa len tak bez rozlúčky vyparil, bola som zlomená. Ešte viac ako predtým. Na začiatku nášho vzťahu si povedal, že ma vyliečiš a že ma budeš ľúbiť. Ale po tvojom odchode som bola ešte viac zlomená. Mala som v sebe búrku, ktorá všetko krásne vo mne zničila.

Už je to rok čo nie sme spolu a stále mi chýbaš. 

No po celý čas, keď som bola sama, som sa venovala sebe. Našla som si vášne, našla som si veci, ktoré ma dokážu urobiť šťastnou, mám okolo seba ľudí, ktorých milujem, mám veľa energie…

Už viac nemám tvoju lásku, ale mám niečo lepšie – moju lásku k sebe samej. 

zdroj: unsplash.com

Prázdna diera, ktorá bola v mojom srdci po tvojom odchode už nie je taká prázdna. Stala sa miestom, ktoré som naplnila radosťou, zážitkami a spomienkami. Samozrejme, sú dni, kedy mi chýbaš viac a chcem, aby si bol so mnou, ale nie sme si súdení.

Úlohu, ktorú si mal v mojom živote, si splnil na 100 %. Mal si ma naučiť láske. Hoci som to pochopila až neskôr, som za to vďačná. Som vďačná aj za teba. Mrzí ma, že tu nie si, aby si zistil, do akej miery zo mňa vyrástla iná žena.

Som za teba a moju objavenú lásku k sebe vďačná. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.