Hardin a Tessa

Film After pred niekoľkými rokmi opantal mnohé tínedžerky. Zaujímavý príbeh lásky medzi zvodným Hardinom a spočiatku zdržanlivej Tessy však končí. Do kín totiž prichádza 4. časť filmu a na YouTube už je dokonca zverejnený aj oficiálny trailer. Poznáme aj dátum premiéry. 

Produkčná spoločnosť Voltage Pictures pred dvoma týždňami na YouTube zverejnila zaujímavé video. Hlavnými postavami v ňom sú dokonalý bad boy Hardin a Tessa, ktorá sa zmenila do špiku kostí.

After 3
zdroj: Instagram/aftermovie

Film After naposledy

Pamätáš sa, ako si sa tešila na premiéru prvej časti filmu After? Nevedela si, čo od toho očakávať, pretože trailer bol dokonalý. Ak si ale čítala knihu, možno ťa to trochu sklamalo. Tam je to totiž viac prepracované. Samozrejme, do filmu sa nemôže zmestiť všetko.

Postupne sa to ale zlepšovalo. Druhá časť už bola lepšia ako tá prvá a tretiu si už pozerala s otvorenými ústami. A takisto budeš pozerať aj trailer na poslednú, konečnú časť z ikonickej snímky pre tínedžerov. Volá sa „After: Ever Happy“ a vyzerá to tak, že aj táto bude plná vášne, romantiky, iskier, plaču a napätia zároveň.

After Ever Happy
zdroj: Instagram/aftermovie

Premiéra už čoskoro

Ak si čítala všetky štyri knihy, určite vieš, čo sa bude diať vo štvrtej časti. Hardin a Tessa sa poslednýkrát od seba odlúčia a dajú sa dokopy. Tentokrát to ale bude osudové. Premiéry sa dočkáme už 7. septembra a bude to veľkolepé. Čakala si to takto skoro?

Trailer ti priložíme nižšie a určite ťa ohúri tak, ako aj ten na predošlú časť, o ktorom sme ti takisto museli napísať. Iba po dvoch týždňoch od zverejnenia má na YouTube už skoro 2 milióny pozretí, tak neváhaj a rýchlo si ho pozri aj ty. Určite to neoľutuješ!

Zdroj: YouTube/Voltage Pictures

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News