Film After je momentálne jedným z najobľúbenejších filmov na svete, hlavne medzi ženským publikom. Premiéra druhého pokračovania prebieha postupne po celom svete a naša slovenská sa uskutočnila už 3. septembra. 

Ak si si film ešte nestihla pozrieť, tu nájdeš trailer s tým, na čo sa môžeš tešiť. A ver mi, naozaj sa to oplatí vidieť. Fanúšikovia sa nevedia dokonca zhodnúť na tom, či bola dvojka lepšia ako prvá časť. Ak si už film stihla vidieť, čo si o ňom myslíš?

Ak si vernou fanúšičkou, máme pre teba skvelé správy. Samotní herci potvrdili, že sa môžeme tešiť na tretie aj štvrté pokračovanie série After. No nie je to skvelá správa? Filmy by sa mali volať After We Fell a After Ever Happy.

Filmy After sú predovšetkým o živote mladej Tessy, ktorá sa musí vysporiadať s nie vždy jednoduchým osudom. Nepridáva jej k tomu ani Hardin, ktorého v jednu chvíľu miluje, no vzápätí ju dokáže priviesť do zúrivosti. Aj taký je život. Myslíš si, že im to spolu naozaj vydrží a ich vzťah sa bude tiahnuť aj ďalšími pokračovaniami?

View this post on Instagram

#Facts

A post shared by After Movie (@aftermovie) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.