Instagram/ballerinafarm

V rôznych kútoch sveta žijú ľudia, ktorí dokážu byť inšpiráciou pre ostatných. Zvládajú náročný život, pasujú sa s problémami, stíhajú 2-3 práce a napriek tomu stále dokážu vyžarovať dobro, lásku a pokoj.

Takýmto človekom je určite starostlivá Hannah, ktorá na Instagrame zdieľa svoj život na farme. Je bývalá Juilliard ballerina, ktorá sa vydala za svoju spriaznenú dušu a spolu vychovávajú 6 detí. Kariéru baletky v meste New York „zavesila na klinec“ a rozhodla sa žiť vidiecky život. S manželom Danielom majú svoju vlastnú farmu v údolí Kamas v Utahu, na ktorej chovajú všetky druhy zvierat a z fotiek by sa zdalo, že žijú priam dokonalý život.

Hannah je veľmi inšpiratívna matka, ktorá ukazuje ďalším ľuďom, čo všetko sa dá popri farme a staraní sa o deti stíhať. Napriek tomu, že sú ich deti divoké a plné energie, radi pomáhajú so všetkými povinnosťami a vzdelávajú sa doma.

Nie je to tak dávno, čo sa Hannah stala Mrs. UTAH America. Všetkým tak dokázala, že modelky a missky nemusia byť len bezdetné a mladé ženy, no že to zvládne aj matka, ktorá má za sebou šesť pôrodov.

Na svojej farme si chovajú zvieratá kvôli vlastnému mäsu. Hannah pečie domáce pečivo a chlieb, taktiež stíha vyrábať domáce maslo, kyslú smotanu, syr, cestoviny a všetky potrebné suroviny na to, aby sa najedla celá rodina.

Treba však podotknúť, že je každý jedinečný. Netreba sa porovnávať, pretože to vedie len k negatívnym myšlienkam. Každá jedna matka, ktorá sa stará o jedno, alebo o viac detí, pracuje na 100 % a materská dovolenka je všetko, len nie dovolenka a oddych.

Ber Hannah a jej život ako inšpiráciu a relax. Na jej instagram sa môžeš ísť pozrieť vždy, keď nebudeš mať chuť pokračovať ďalej. Vleje do teba znovu nádej a naplní ťa takým optimizmom, že dobrú náladu z neho budeš čerpať ešte ďalší týždeň.

Zdroj: instagram.com, ballerinafarm.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife