instagram/andreamezamx

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Najprestížnejšiu svetovú súťaž krásy Miss Universe pozná každá mladá žena, ktorá túžila byť v detstve princeznou. Krásne postavy, nádherné značkové šaty a charizmatické vystupovanie. To sú faktory, ktoré musia modelky spĺňať (a ďalšie iné, samozrejme).

Miss Universe je medzinárodná súťaž krásy, ktorá sa koná už niekoľko dlhých rokov. Magazín Daily Mail priniesol horúce novinky o novej víťazke.

Predchádzajúcou víťazkou Miss Universe sa v roku 2019 stala Zozibini Tunzi, ktorá pochádza z Juhoafrickej republiky.

Minulý rok bola obľúbená súťaž zrušená a preložená kvôli pandémii, ktorú spôsobil Covid-19, ako mnoho iných vystúpení, či festivalov. Tento rok sa však uskutočnila, no bola kvôli aktuálnej situácii o niečo skromnejšia.

Zúčastnilo sa spolu 74 nádherných žien a vybrať víťazku bol skutočne problém. Všetky súťažiace vyzerali úchvatne. Tohtoročnú súťaž Miss Universe 2021 nakoniec vyhrala Andrea Meza, celým menom Alma Andrea Meza Carmona, ktorá má 26 rokov.

Trojicu finalistiek tvoria ďalšie krásky z Latinskej Ameriky – Julia Gama z Brazílie a Peruánka Janick Maceta Del Castillo.

Okúzľujúca Andrea, ktorá pochádza z Mexika, je už treťou Mexičankou, ktorá získala korunku krásy. Niet pochýb o tom, že je jej rodná krajina na ňu hrdá.

Vo veľkom finále sa Andrea predviedla v krásnych červených šatách, ktoré navrhol Ivis Lenin, ako uviedol Daily Mail. Mladej súťažiacej nechýba charizma, pretože divákov si získala. 

Zdroj: dailymail.co.uk,instagram.com/andreamezamx, instagram.com/zozitunzi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News