instagram/cruelladevilmovie2021/aquietplacemovie

Ak aj ty patríš k veľkým milovníkom filmov alebo len čakáš na niečo, čím zaženieš nudu, určite sa máš tento rok na čo tešiť. Aj keď koronakríza ovplyvnila množstvo natáčaní či premiér, v roku 2021 nás čaká niekoľko filmov, o ktorých už teraz tušíme, že z nich budú hity. Na ktorý sa tešíš najviac ty?

A Quiet Place 2

Ak miluješ napätie, potom ti určite neušiel hororový film Tiché miesto. Táto snímka dostala druhé pokračovanie a tešiť sa naň môžeš 23. apríla. V hlavnej úlohe zahviezdi opäť Emily Blunt.

Tom a Jerry

Kto by nemiloval túto vtipnú dvojicu, ktorá nám zlepšila detstvo? Tentokrát to však nebude iba o kreslej rozprávke. Na Toma a Jerryho sa môžeš tešiť v celovečernom filme, ktorý bude mať premiéru 25. februára.

F9: The Fast Saga

Koncom mája sa môžu radovať všetci milovníci filmov Rýchlo a zbesilo. Po niekoľkých odkladoch premiéry konečne vyjde film s názvom F9: The Fast Saga, čo bude deviate pokračovanie obľúbenej ságy.

Cruella

Pamätáš si na zlú Cruellu de Vill, ktorá mala zálusk na 101 dalmatíncov? 28. mája bude mať premiéru nová verzia príbehu s touto hlavnou postavou. Cruellu bude tentokrát stvárňovať Emma Stone.

No time to die

Patríš k milovníkom bondoviek? Potom sa už určite nemôžeš dočkať premiéry filmu No time to die, čo bude piata a zároveň posledná časť s hercom Danielom Craigom. V kinách je momentálne naplánovaná na 2. apríla.

The King’s Man

Po Tajnej službe a Zlatom kruhu sa tento rok môžeš tešiť aj na to, ako špiónska organizácia The King’s Man začínala. 3 film z tejto série by mal mať premiéru 26. februára.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife