Československo má talent je divákmi jedna z najobľúbenejších show, kde sa stretáva humor, tanec, spev a rôzne nečakané situácie. Na naše obrazovky dorazí až na jeseň, no televízia zverejnila novinku. Ako informovala televízia JOJ, nová séria prinesie aj novú moderátorku. 

Vystúpenia odvážlivcov bude naďalej hodnotiť porota, v zložení – Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař a chýbať nemôže ani nekompromisný Jaro Slávik.

V novej sérii ale po boku Dávida Gránského už nebude show komentovať a sprevádzať komička a herečka Lujza Garajová-Schrameková. Toto miesto totiž dostala Jasmina Alagič a podľa režiséra je to najlepším výberom pre túto show.

Je to energická žena, ktorú si ľudia hneď všimnú a zapamätajú. Vysoká brunetka má nákazlivý smiech, veľa pozitívnej energie. Pred dvoma rokmi sa stala manželkou najznámejšieho rapera na slovenskej scéne Patrika Vrbovského a taktiež mamou malého Sanela.

Jasmina však v moderovaní nie je žiaden nováčik. Preslávila sa moderovaním Superstar, ktorú vysielala televízia Markíza, no jej moderátorská kariéra začala omnoho skôr, keď sa dostala do FashionTv.

Teraz bude moderovať ďalšiu divákmi obľúbenú show avšak pod vedením televízie JOJ. Ako sa sama vyjadrila, je vernou fanúšičkou tohto programu a nesmierne sa teší na nové talenty. A my sa tešíme na novú show a prajeme Jasmine veľa šťastia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.