Farma 14

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

K začiatku reality šou Farma 14 na TV Markíza už chýbajú iba hodiny. Všetci v napätí odpočítavame a tešíme sa na ďalšiu sériu obľúbenej relácie. Rekordná séria bude opäť výnimočná a bude sa niesť v znamení umelej inteligencie. Prvú časť ale už nájdeš na Voyo a takto to bude vyzerať. Prekvapia ťa aj prvé reakcie divákov. 

Farma 14 začína

Ako každá prvá časť ďalšej reality šou, aj táto bude ešte celkom pokojná. Súťažiaci sa začínajú spoznávať, a teda, nie sú medzi nimi žiadne väčšie roztržky či napätie. Spočiatku budeš v telke vidieť iba úsmevy, smiech a prvé rozhovory. No už na začiatku sa ale viacero dvojíc či trojíc našlo a zdá sa, že budú ťahať za jeden povraz počas celej súťaže.

Každá takáto relácia je plná intríg, plánovania a rôznych spiknutí. A tie sa ukázali už v prvej časti reality šou Farma 14, hoci v menšej miere. V ukážkach, z nasledujúcej časti sa to ale už poriadne zamotá. Uvidíme prvé zranenie, slzy i hádky.

Ako sa darí Alici a moderátorovi?

Marek Fašiang prebral moderátorskú stoličku po Kvetke a Evelyn. Informovali sme ťa o tom hneď, ako sme to vedeli. Keď známeho herca z obľúbeného seriálu Oteckovia uvidíš na obrazovke, zapadne ti tam ako kus zo skladačky. Samozrejme, že spočiatku je poriadne nervózny, čo na ňom budeš vidieť. S ľahkosťou však všetko zvládne presne tak, ako aj všetci očakávali.

Marek Fašiang
zdroj: Instagram/farma.markiza

Hoci si Alica zožala riadnu dávku kritiky, na statku nie je na škodu. Možno si myslíš, že umelá inteligencia tam nemá čo robiť, na Farmu vnesie autoritu, naozajstnú inteligenciu a dokonca aj humor.

Neočakávané reakcie

A takéto reakcie by si rozhodne nečakala. Na Instagrame @farma.markiza totiž nájdeš veľmi pozitívne ohlasy na prvú časť reality šou Farma 14. Samozrejme, že sa nájdu aj nepekné komentáre, no skôr prevažujú tie dobré. Veď sa na to pozri sama.

Reakcie na reality šou Farma 14

Tak čo, videla si už prvú časť reality šou Farma 14 na Voyo alebo napäto čakáš na premiéru v telke? A rátala si s takýmito ohlasmi?

Zdroj: Voyo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News