Natália z Farmy

Známa exfarmárka prekvapila v príspevku na svojom Instagrame. Ako sama podotkla, aj podľa nej ide o veľké priznanie. Rozhodla sa totiž zmeniť určitú časť svojho tela. Čo to bolo? 

Ešte v 13. sérii reality šou Farma o výhru bojovala aj modelka Natália Lopašovská. Dala sa tam dokopy s Miroslavom „Mesutom“ Debnárom, ktorému sa celú Farmu neskôr podarilo vyhrať. Tento párik sa však minulý rok nečakane rozišiel.

Po Natáliinom boku ale teraz stojí iný muž, ktorý jej veľmi pomohol aj nedávno, keď mala zdravotné problémy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Lopašovská (@natalia.lopasovska)

Natália sa objavila aj vo finále Miss Slovensko, kde súťažila v roku 2020. Ako sa však teraz ukázalo, ani ona nebola so svojím telom na sto percent spokojná a rozhodla sa pre zmenu. V stories exfarmárky sa pred pár hodinami objavila veta: „Veľké PRIZNANIE na mojom profile!“ K čomu sa Natália odhodlala priznať?

Exfarmárka Natália sa rozhodla pre plastiku

Následne na svojom profile zverejnila video. „Dnes trochu inak! Naposledy takto a ideme si pre nové,“ priznala v ňom. Z príspevku je jasné, že sa rozhodla pre úpravu prsníkov. Ako sama priznala tejto zmene sa veľmi teší. A určite je nadšený aj jej priateľ.

V komentároch pod príspevkom sa objavil komentár napríklad aj od Dominiky zo šou Survivor. „A teraz si ešte viac hot! To sa dá?“ napísala.  Natália na to musela reagovať. „Niekto by povedal, že to už nešlo, ale počkaj to, keď ich vypustím na špacír,“ zasmiala sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Lopašovská (@natalia.lopasovska)

Zdá sa, že Natálka po operácii, samozrejme, pociťuje prirodzené bolesti a partner jej teda musí pomáhať aj so základnou hygienou. Frajer mi včera umýval vlasy. A neviem čo sa stalo … Alebo či mi zle vymyl šampón, ale ja mám normálne, že … ma svrbí hlava … A mám normálne mastné vlasy,“ priznala v stories.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News