Exfarmári

Zdá sa, že v skutočnom živote im to nefungovalo tak ako pred kamerami. Nie je ničím zvláštnym, že v známej reality šou vznikajú nielen konflikty, ale aj lásky. Zatiaľ čo niektoré páry sú stále vo vzťahu, exfarmári Dagmar a Michal z poslednej série ohlásili aktuálne na Instagrame rozchod.

V 14. sérii Farmy prebehli iskričky hneď medzi niekoľkými ľuďmi. Prvým „párom“ bol Šimon s Giulianou, no pracovitý mladík skončil nakoniec s Alex, s ktorou randí aj po skončení šou.

Dokopy sa dal aj Tamás so Saškou, ktorí sú zamilovaní až po uši. Silným párom v šou bol práve Michal s Dagmarou, ktorým to v realite nevyšlo ako prvým.

Exfarmári hlásia rozchod

Športovo založená Češka podporovala svojho partnera vo finále a vzájomne sa navštevovali aj po šou, i keď je medzi nimi veľká diaľka. Fanúšikovia si na ich sociálnych sieťach všimli, že už spolu nepostujú žiadne príspevky. Špekuláciám o ich rozchode je teraz koniec.

„S Miškom sme sa vzájomne dohodli, že pôjdeme každý vlastnou cestou, obaja to ľutujeme a snažili sme sa spojiť naše cesty a ísť jednou spoločnou, ale niekedy to nevyjde podľa očakávania… nuž, taký je život,“ vyjadrila sa Dagmara, ktorá chce takto predísť ďalším otázkam o vzťahu.

Objasnila, že sám Michal si prial, aby toto vyjadrenie dala oficiálne von. „Môžem len za seba povedať, že som nesmierne rada za spoločne strávené chvíle, ktoré boli úžasné a plné úsmevov a je*nutosti, pretože, čo si budeme, obaja sme degeši. Naďalej sme však v kontakte a priatelia, vždy budem Miška podporovať a vždy tu budem pre neho, nikdy mi neublížil a je to muž s veľkým srdcom na správnom mieste,“ dodala.

Len pred pár dňami sa rozišli aj exfarmári Mesut a Naty, ktorí sa dali dokopy v predchádzajúcej sérii.

Zdroj: Instagram/dagmara_key

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News