Farma 14

Drsná hádka na Farme medzi Alex a Natáliou má dohru. Pobúrení fanúšikovia 22-ročnú podnikateľku na sociálnych sieťach brutálne dourážali. Vypadnutá Natália zase v relácii Farma X-tra priznala, že by jej vtedy najradšej obúchala hlavu o stôl.

Drsná hádka na Farme 14

Medzi 41-ročnou fitnesskou na dôchodku a o polovicu mladšou Alex je napätie už od začiatku vysielania štrnástej série Farmy. Všetko to ale vyvrcholilo minulý týždeň, keď si mladá blondínka mala vybrať druhého duelanta, s ktorým si zmeria sily. To ale vyvrcholilo ostrou hádkou a spŕškou neslušných nadávok.

Alex a Natália
zdroj: Instagram/farma.markiza

„Začalo to tretím týždňom. Traja ľudia zaútočili na mňa, na dvadsaťročnú babu. Ja rozumiem tomu, že si v živote dokázala veľa vecí a niekam si sa dostala a to úplne rozumiem tomu, že máš nejaké to ego, ktoré nechceš pustiť,“ začala Alex úplne pokojne.

„Ja poznám ľudí, ktorí v živote dokázali omnoho viac a nikdy v živote sa k nikomu takto nesprávali. Ako zvieratá,“ pokračovala a začala tak s urážkami smerom k Natálii. Dodala, že ju táto situácia mrzí, no veľmi rýchlo zmenila názor a vravela, že ju to napokon nie je ľúto. A potom to celé nabralo prudký spád.

„V živote som ťa neurazila. Ja som tieto tvoje urážky počula. V živote som ti nepovedala j**nutá. Čo si to dovoľuješ?“ Začala sa obraňovať Natália a Alex na to reagovala ďalšou urážkou. Povedala jej, že je retardovaná.

„Neustále nadávaš, ja som v živote na nikoho nenadávala z týchto ľudí, ani z tých, čo sú vonku. Nikdy by som si to nedovolila. Ty si nevychované decko a sa nauč správať,“ pokračovala 41-ročná fitnesska. „Nadávala si mi hlupaňa, j**nutá, sedláčka, hlúpa východniarka, koľko ešte chceš nadávok?“ dodala a Alex si ju napokon vybrala do duelu.

Fanúšikovia Alex brutálne vynadali

Nielen farmári, ale ani fanúšikovia neboli s touto zbytočnou ostrou hádkou stotožnení a pod príspevkami na Instagrame Alex brutálne dourážali.

Farma duel
zdroj: Instagram/farma.markiza

Ostuda celej farmy, čo ju tam dali!!! Alex je hnusná, odporná, drzá. Nedá sa ani pozerať už na ňu. Obdivujem Naty, ja by som sa nezdržala,“ napísala fanúšička do komentára na oficiálnom instagramovom profile Farmy.

„Veď ale dievčatko ani nevie, čo povedalo (na začiatku povedala: ,Ja rozumiem, že si dokázala niekedy v živote niečo, na čo si hrdá a máš kvôli tomu ego‘) a potom hneď na konci jej povie, že nič nedokázala. Čistá trúba podľa mňa. Nestrápnila Natáliu, ale samu seba,“ pustil sa do nej ďalší.

„Bože, dievča, ty v sebe nemáš kúsok sebareflexie, ani úctu k starším. Názory, ako 10-ročné dievčatko,“ reagoval na brutálnu hádku na Farme ďalší z fanúšikov na Instagrame.

Hádka na Farme
zdroj: Instagram/farma.markiza

Alex ju vytočila do nepríčetnosti

Do relácie Farma X-tra si moderátor Tomy Kotty každý týždeň pozýva vypadnutého súťažiaceho. Spoločne tam potom analyzujú dianie na statku a pocity z duelu. Tentokrát si oproti nemu sadla Natália, s ktorou viedol úprimný rozhovor o drsnej hádke medzi ňou a Alex za stolom. Povedala mu aj to, aké z toho mala pocity.

„Už to bolo tak veľa a taká nálož, že asi vyskočím spoza toho stola a otrieskam jej hlavu o stôl. Ale myslím si, že som to opäť kráľovsky ustála,“ priznala Natália, ktorá sa už vo Farme X-tra ocitla druhýkrát.

Zdroj: Farma X-tra, Instagram/farma.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News