unsplash.com

Hovorí sa, že muža je ľahké získať, no ešte ľahšie stratiť. Jednoducho sa boja záväzkov ako čert sväteného kríža nehovoriac o tom, keď sa ešte ženy dopúšťajú týchto častých chýb, ktoré spôsobujú, že si radšej zo vzťahu odídu, akoby mali o svoju polovičku zabojovať.

I napriek veľkej láske, svojho milovaného chceš zmeniť. Ak od neho žiadaš, aby ti pomohol napríklad s domácimi prácami, je to opodstatnená požiadavka. No ak sa z neho snažíš urobiť celkom iného človeka, ktorý bude skákať tak, ako si to ty budeš predstavovať, omyl!  Odkláňaš sa od jeho prirodzenosti a preto s tebou nebude šťastný, ako si si myslela, či priala.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Vyhrážať sa mu? To radšej nie. Ak mu donekonečna opakuješ, že sa s ním rozídeš alebo podobné zastrašovania, časom ťa aj tak  prestane brať vážne a koniec koncov, prestane si vážiť aj teba. Čo je teda iba krok k tomu, aby sa od teba odpútal a odišiel.

Dokazovať, aká si nezávislá a ako sa bez neho vieš zaobísť v každej chvíli, patrí tiež k chybám, ktorým sa radšej vyhýbaj. Áno, mužov priťahujú síce silné ženy, ktoré nepotrebujú nonstop jeho pozornosť, nezabúdaj však, že on chce byť ten, ktorý má potrebu ťa chrániť a starať sa o teba, teda ak to s tebou myslí vážne.

„Nebyť teba, tak sa nedostanem do toho problému“ alebo „To ty môžeš za to, že sa takto zle cítim“ nepatria zrovna medzi tie slová, ktoré by chcel tvoj partner počuť. Cíti tlak a častokrát ani sám nevie, ako problém riešiť, preto radšej rezignuje.

Ak sa neustále len sťažuješ na hádam všetko, čo vidíš, je najvyšší čas s tým prestať. Máš potrebu diskutovať o niečom nie veľmi príjemnom? Skús to vysloviť s trochou humoru a optimizmu. Mrzutá žena po jeho boku nie je zrovna to, čo by si prial. S humorom váš vzťah načerpá svieži vietor, a to aj vo veľmi kritickej situácii.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating