unsplash.com

Možno to občas nechceme vidieť, no čím skôr sa pokúsime o zmenu, tým lepšie. Niekedy to v našich vzťahoch škrípe, no nie vždy sa to snažíme napraviť. Toto je 5 signálov, ktoré potvrdzujú, že tvoj vzťah ti už dlho nevydrží, pretože sa to ani nesnažíš so svojim partnerom zmeniť. 

Leziete si na nervy. Čokoľvek si poviete, je to len ďalšia hádka a tá vznikne naozaj z hocičoho. Už sa neviete ani poriadne porozprávať, nie to ešte podeliť sa o to, aký mal ten druhý deň.

Ste príliš odlišní a nechcete ustupovať. Ste príliš tvrdohlavé povahy, ktoré sa večne nevedia dohodnúť. Nedokážete urobiť kompromisy a vlastne o ne ani nemáte záujem. Každý máte svoj vlastný názor a preto medzi vami vznikajú hádky, ktoré však rýchlo zaženiete, no v konečne dôsledku sa to nabaľuje a vy si prestávate rozumieť vo všetkých stránkach. Ak nezačnete robiť kompromisy, nemôžete očakávať, že sa ten druhý zmení.

zdroj: unsplash.com

Nerozvíjate sa spoločne ako osobnosti. Ako osobnosti spoločne stagnujete. Každý máte svoj vlastný program a nemáte žiadnu aktivitu, ktorá by bola spoločná alebo aspoň podobná. Ak chcete svoj vzťah zmeniť, skúste si nájsť spoločnú záľubu alebo niečo, čo vás fascinuje, pretože jedine tak sa budete mať kde spolu posúvať a taktiež sa budete mať spoločné zážitky.

Každý máte svoj program. Je jedno, či je piatok, sobota alebo pondelok, vždy dáš prednosť kamarátkam alebo partii ľudí, kde nie je tvoj partner. Už spoločne neplánujete ani sobotný večer, nie to ešte budúcnosť. Vlastne vám je lepšie, keď si len napíšete, než by ste spolu mali tráviť čas.

Nedôverujete si. Slovo dôvera ani nepoznáte a nesnažíte sa o zmenu. Stále máte pocit, že o tom druhom neviete až tak veľa a podozrievate ho pri každej príležitosti, aká sa naskytne. Je jedno, že je to naozaj len kamarátka alebo kamarát, je jedno, že skutočne píšu z roboty. Dôvera vo vašom vzťahu proste neexistuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating