Pár na ulici - typy expartnerov

Zamilovať sa, dostať rovnaké city späť a stráviť s partnerom zvyšok svojho života. To by bolo pekné, no realita je úplne inde. Chodíme na jedno rande za druhým, a i keď to niekedy vyzerá vážne, veľmi rýchlo sa vedia vzťahy pokaziť. A tak máme znova a znova zlomené srdce a na zozname ďalšieho bývalého. Uvedomila si si niekedy, že typy expartnerov sa môžu rozdeliť do 3 kategórií?

Ak máš už pár vzťahov za sebou, tieto typy expartnerov možno poznáš i ty.

Plačko, ktorý prosí o šancu

Keď si bola ty tá, ktorá stála za rozchodom, zrejme dobre vieš, ako nepríjemné, otravné, ale aj smutno-bolestivé vie byť, keď vidíš svojho ex so slzami v očiach. Niektorí chlapi jednoducho nechcú prijať fakt, že je koniec a tak ťa bombardujú správami, telefonátmi, návštevami, a nekonečnými prosbami o to, aby si im ešte dala šancu. Niekedy to funguje, inokedy je to červená vlajka na to, aby si od takého chlapa radšej utekala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Frajer, ktorý si vymýšľa príbehy

Tento ti možno zlomil srdce alebo ste sa nerozišli práve v dobrom, no každopádne, jeho pohľad na vaše súkromné záležitosti je iný, než ten tvoj. Vymýšľa si dôvody rozchodu, ohovára ťa, robí z teba hysterickú žiarlivku. Jednoducho mu ego nedovolí priznať, že bol na vine aj on. Radšej robí zo seba pred kamošmi frajera. Nuž, nad takým by si sa trápiť nemala, zjavne to nemá v hlave upratané.

Ten, čo sa záhadne vyparil

Medzi typy expartnerov patrí aj jeden nezvyčajný úkaz. Bývalý, ktorý ihneď po rozchode úplne zmizne. Ak si ho dokonca vymažeš aj zo sociálnych sietí, tak je dosť možné, že ho už nikdy neuvidíš. Žiadne náhodné stretnutia na ulici, žiadne klebety, ktoré sa ti o ňom dostali do ucha. Ako keby ste žili v úplne iných svetoch, ktoré sa len na istý čas spojili, a zrazu opäť rozišli.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating