Shopaholicadel a David Pražák
Instagram/fanp.shopaholicadel/fregamercz

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Bývalý snúbenec kontroverznej Češky Shopaholicadel si, zdá sa, našiel ďalšiu novú priateľku. Ukazuje sa s ňou na spoločnom Tiktoku s názvom Davča a Elí a ich stream dokonca koluje na Instagrame. Fanúšikovia si však myslia, že má iba 13 rokov. 

Shopaholicadel a David Pražák sa zasnúbili dokonca až trikrát a vyzeralo to medzi nimi na veľkú lásku. Ich vzťah však nabral prudký a drsný koniec. Po rozchode na seba začali hádzať špinu jedna radosť.

Neskôr dokonca vysvitlo, že Adéla si do bytu nasťahovala nového chlapa iba chvíľu potom, čo vyhodila Davida. Ten ju ale vraj podvádzal, pričom mal s milenkou splodiť aj dieťa, k čomu sa aj sám priznal pred zápasom v organizácii Clash of The Stars.

Ex Shopaholicadel má ďalšiu partnerku

Zdá sa však, že ani s touto babou mu to nevyšlo a krátko potom si našiel náhradu aj za ňu. Už sa s ňou ukazuje aj na sociálnych sieťach a dokonca si vytvorili aj spoločný profil na TikToku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🥵shopaholicadel🥵 (@fanp.shopaholicadel)

Davidova terajšia partnerka sa volá Eliška a niektorí fanúšikovia jej tipujú tak 13 rokov, čo podotkli aj v ich živom vysielaní, kde sa objavili bok po boku. Záznam sa doteraz objavuje aj na Instagrame.

Jeden z fanúšikov sa Davida pýtal, koľko má jeho nová priateľka rokov. Jednohlasne povedali, že 19, no followeri tomu veľmi veriť nechceli. „To dievča vyzerá na 12,“ podotkol jeden z fanúšikov v komentári. „Ale p**u má 19. Chcem vidieť dátum z občianky,“ neverí ani ďalší.

„Však ona chcela povedať 13,“ myslí si fanúšik. „Fuj, však ona má 13 do p**i a on 40. Pedofil s**rvený, fuj,“ pridal sa ešte jeden. „Keď ona má 19, tak ja som Santa Claus,“ píše sa v ďalšom komentári. „19? Vyzerá tak na 13. On by sa mohol živiť cvakaním cestovných lístkov,“ neodpustil si ďalší fanúšik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa České bizáry🇨🇿 (@ceskebizary)

Zdroj: Instagram/ceskebizary, TikTok/davcaeli1

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News