Shopaholicadel

Shopaholicadel neprestáva prekvapovať! Najnovšie unikli správy, v ktorých kontroverzná Češka priznala, že len čo sa rozišla s Davidom, našla si iného. Okrem toho v hlasovkách, zverejnených na YouTube profile FatDad_Official, sa prekecla, že s rozchodom už skôr počítala.

Na verejnosť sa dostal aj šteklivý telefonát s jej terajším údajným partnerom Honzom, ktorý teraz koluje na TikToku.

Šokujúce priznanie

David Pražák a Adéla Pulcová sa rozišli približne pred týždňom, no Shopaholicadel už vraj má za svojho exsnúbenca náhradu. Dokonca sa spolu mali vyspať iba pár hodín po tom, čo svojho expartnera vyhodila z bytu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🥵shopaholicadel🥵 (@fanp.shopaholicadel)

„V deň toho rozchodu, po polnoci, mi Adél poslala správu, že už jej David chýbať nebude. Že síce vie, že je to trošku rýchle, ale že ten jej nový Honza je v posteli lepší. Že si to s ním užila,“ povedala pred týždňom teraz už jej bývalá kamarátka Jenny Rinn. Záznam tohto videa nájdeš aj na TikToku.

A hoci sa to snažila poprieť, v hlasovkách, ktoré unikli a kolujú na sociálnych sieťach, všetko potvrdila. „Čo sa týka uhm… toho, poviem úprimne. Chcela som počkať, nebudem hovoriť, že nie, ale to je proste život. Nemôžem sa na nič sťažovať. Som maximálne spokojná. Dúfam, že to bude takto skvele pokračovať,“ priznala Adéla. Nový partner je vraj lepší ako David. Tvrdí, že konečne má po boku chlapa, nie dieťa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🥵shopaholicadel🥵 (@fanp.shopaholicadel)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News