Tá okolo seba dokáže vyvolávať rozruch! Reč je o českej influencerke a podnikateľke Nele Slovákovej. Len nedávno sa riešil jej škandál s látkou Louis Vuitton a tiež to, či neporušuje nariadenia o karanténe. Tento raz prekvapila zase.

Nela je sebavedomá žena, ktorá nemá problém povedať na rovinu to, čo si myslí. Urobila tak aj v dnešných stories na Instagrame, kde svojich fanúšikov informovala o tom, že niektorý z jej ex-priateľov zdieľal na internete jej nahé fotky, ktoré mu poslala v čase, keď spolu chodili.

Nechcela konkretizovať o koho presne išlo, no spomenula, že mala tri vážnejšie vzťahy. Problém s nahotou nemá a myslí si, že je úplne normálne, keď má v mobile takéto fotky. Robia to podľa nej takmer všetci, no keďže ona je známa, riešia to všetci ostatní.

Kým ostatné ženy by sa možno prepadli od hanby pod čiernu zem a chceli by, aby tie fotky čo najrýchlejšie zmizli, Nela opäť šokovala a urobila presný opak. Svoje nahé fotky zazdieľala priamo na svojej story a TU si ich môžeš pozrieť aj ty.

Nela momentálne chodí s hokejistom Lukášom, ktorý je už na podobné kauzy určite zvyknutý. Čo by si na jej mieste urobila ty? Reagovala by si rovnako?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.